سائلام: با يک بازي خوب الاهلي را مي‌بريم/ از بازي در زمين بي‌طرف ناراحتم
شماره خبر : 143709
سرمربي تراکتورسازي ايران معتقد است که ورزش وسيله‌اي براي جمع کردن انسان‌ها است و نبايد سياست را وارد ورزش کرد.

تيم فوتبال تراکتورسازي ايران براي برگزاري نخستين ديدارش در ليگ قهرمانان آسيا مقابل الاهلي عربستان به مسقط عمان سفر کرد. ارتوئرول سائلام درباره ديدار تيمش مقابل الاهلي عربستان گفت: اين سفر براي ما سفر مهمي است. ما با حضور در اين رقابت‌ها، هم لذت بازي در ليگ قهرمانان آسيا و هم مسئوليت پذيري ناشي از اين رقابت‌ها را تجربه مي‌کنيم. به خاطر همين مساله مي‌خواهيم يک آغاز خوب در اين تورنمنت مهم داشته باشيم. ما مي‌دانيم که رقباي قوي‌اي داريم ولي ما هم تيم خوبي هستيم.

او افزود: ما در سه مسابقه اولمان در ليگ برتر بدون اين که باختي داشته باشيم هفت امتياز کسب کرديم و در شرايط روحي خوبي قرار داريم. ان‌شاءالله روز دوشنبه بازيکنان ما جنگندگي‌اي که لايق آن هستند را به نمايش بگذارند و با يک بازي و نتيجه خوب اين مسابقات را با پيروزي آغاز کنيم.

سرمربي تراکتورسازي ايران در ادامه درباره ميزباني از الاهلي عربستان در کشور ثالث، اظهار کرد: البته که براي صحبت درباره اين موضوع حرفي براي گفتن دارم چون يک آدم ورزشي هستم. ما ورزش مي‌کنيم و ورزش در دنيا يک معني ديگري دارد. ورزش دوستي، صلح، برابري و برادري است و وسيله‌اي براي جمع کردن انسان‌ها است. به همين دليل اين که بخواهند سياست يا هر مساله غيرمربوط به ورزش را به آن ربط دهند، مخالفش هستم.

سائلام ادامه داد: به خاطر همين مي‌گويم که اي کاش مي‌توانستيم اين مسابقه را در تبريز مقابل هواداران خودمان انجام بدهيم. در بازي برگشت هم به عربستان مي‌رفتيم و بازي مي‌کرديم، با اين مساله مشکلي نداشتيم. من نمي‌دانم با چه طرز تفکري اين تصميمات گرفته شده اما به نوبه خودم مي‌گويم از اين تصميمات ناراحت هستم.

ارسال در: يکشنبه 22 بهمن ساعت 11:30 (1396/11/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن