سورپرايز گرشاسبي براي پرسپوليسي‌ها/ بمب خبري در راه است
شماره خبر : 143854
سرپرست باشگاه پرسپوليس گفت: قرارداد عليپور کمتر از شايستگي او است. بي انصافي است اگر در قراردادش تجديدنظر نکنيم.

حميدرضا گرشاسبي در حاشيه آخرين تمرين سرخپوشان قبل از سفر به قطر اظهار داشت: خوشبختانه همه چيز براي سفر تيم مهيا شده و هيچ کم و کسري وجود ندارد. منتظر بازي تماشاگر پسند تيم هستيم که ان شاء الله با يک نتيجه خوب و مطلوب از اين مرحله عبور کنند.

او درباره تمديد قرارداد بازيکنان مانند شجاع خليل زاده گفت: بارها گفتم که هيچ کدام از بازيکنان مشکلي باري تمديد قرارداد ندارند. مقداري مشکل کاري داشتيم. به بازيکنان گفتيم حواس خود را معطوف به بازي کنند. بعد از بازي نشستي با برانکو داشتيم و تمديد قراردادها رو شروع کرديم. بعد از بازي با السد تعداد بيشتري تمديد مي کنند. ظرف ??، ?? روز آينده همه بازيکنان تمديد مي کنند.

سرپرست باشگاه پرسپوليس درباره اينکه باشگاه چه قدمي براي تمديد قرارداد برداشت، تاکيد کرد: هيچ بازيکني از باشگاه طلبي ندارد. هيچ کدام از آن ها پيش ما شرط نگذاشتند.. دو، سه نفري که براي مذاکره پيش من آمدند، بدون شرط قرارداد را امضاء کردند. خوشبختانه يک همدلي در بين ارکان باشگاه وجود دارد و تمرکز همه اين است که رکورد خوبي را در ليگ برتر به دست بياوريم و بتوانيم در ليگ قهرمانان آسيا بهتر از سال گذشته عمل کنيم.

او درباره اينکه آيا علي عليپور درخواستي براي افزايش مبلغ قرارداد داشته يا نه گفت: قرارداد عليپور کمتر از شايستگي او است. بي انصافي است اگر در قراردادش تجديدنظر نکنيم. دنبال اين هستيم که حقي از او ضايع نشود.

گرشاسبي درباره اينکه گفته بود يک ريال هم از حق تبليغات محيطي مسابقت ليگ برتر نگرفتند و چه اقدامي براي اين موضوع انجام مي دهند، گفت: از قبل مطالباتي باقي مانده که پيمانکار قبلي چک داده اما نقد نشده است. سازمان ليگ و فدراسيون فوتبال دنبال اين است که چک ها نقد شود و باشگاه ها هم براي اين موضوع به يک نتيجه برسند.

سرپرست باشگاه پرسپوليس درباره مسجل شدن قهرماني پرسپوليس در صورت کسب شش امتياز از دو بازي بعدي و گرفتن جشن قهرماني در بازي با استقلال گفت: برنامه ما اين است که تيم خوب بازي کند. اعتقاد ما اين است که اگر خوب بازي کنيم، نتيجه مي گيريم. در داربي هم بازيکنان خوب بازي مي کنند. دنبال اين هستيم که با اختلاف امتياز خوبي قهرمان شويم.

او در واکنش به اينکه در صورت قهرماني، چه برنامه اي براي مراسم قهرماني دارند اظهار کرد: امسال به سازمان ليگ احترام مي گذاريم و بر اساس برنامه اي پيش مي رويم که روند ليگ بهم نخورد. در آخرين بازي جشن قهرماني مي گيريم. از الان مشخص است که قهرمان هستيم اما سعي مي کنيم در آخرين مسابقه جشن قهرماني بگيريم.

ارسال در: جمعه 27 بهمن ساعت 14:27 (1396/11/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن