ناصري: شرايط عنايتي را مجبور به استعفا کرد
شماره خبر : 143857
سياه جامگان با وجود تغيير و تحولاتي که انجام داد کماکان در انتهاي جدول رده بندي قرار دارد و اين موضوع نزديک بود بازهم موجب تغييراتي ديگر در اين تيم شود.

رضا عنايتي از سياه جامگان استعفا داد و برگشت و اين نشان مي دهد قعرنشين جدول رده بندي با مشکلاتي دست و پنجه نرم مي کند. محمد ناصري دروازه بان تيم سياه جامگان در اين باره گفت:«به نظرم تيم شرايط خوبي دارد و خوب تمرين و بازي مي کند و فقط در بحث نتيجه‌گيري مشکل دارد. به خاطر همين آقاي عنايتي تصميم به استعفا گرفت، هرچند خوشبختانه ايشان برگشت.»  ناصري در ارتباط با مسايل و مشکلات مالي اين باشگاه  اضافه کرد:«  معمولا تيم‌هايي خصوصي در يک زمان با مشکلات مالي مواجه مي‌شوند که خب اين به تيم ضربه وارد مي‌کند. مثل مشکلي که سياه‌جامگان با آن روبه‌روشد يعني آمد و رفت 3 مربي و بحران نتيجه‌گيري...»


او همچنين گفت:« تا جايي که با دوستانم در پديده صحبت کردم و اطلاع دارم پديده‌اي‌ها هم از مشکلات مالي رنج مي‌برند و مي‌خواهم به صحبت آقاي برادران مسئول هيات فوتبال استان که گفته بودند چطور استاني که اين همه بودجه و منابع مالي دارد از تيم‌هاي استانش حمايت نمي‌کند اشاره کنم. ايشان گفته بودند چرا فولادخراسان براي فولادمبارکه هزينه مي‌کنند، شهرداري کمک نمي‌کند يا ارگان‌هاي دولتي به مدد سياه‌جامگان و پديده نمي‌آيند. مشهد شهر بزرگي است و اگر اين ارگان‌ها به تيم‌ شهرشان کمک کنند مطمئنا ما مي‌توانيم جز تيم‌هاي بالاي جدول باشيم. »

 


دروازه بان سياه جامگان درباره بازي هفته آينده تيمش برابر سپاهان گفت:« سپاهان تيم پايين جدولي است. اگر بتوانيم آنها را شکست دهيم و يک گام به سمت بالا برويم مطمئنا مي‌توانيم شرايطمان را بهبود دهيم و اميدوارتر از قبل شويم.»

ارسال در: جمعه 27 بهمن ساعت 18:28 (1396/11/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن