کاپيتان بارسلونا در فکر رفتن به چين
شماره خبر : 143864
براساس گزارش يک نشريه کاتالونيايي، کاپيتان بارسلونا پيشنهادي قابل‌توجه از يک باشگاه چيني دريافت کرده است.

روزنامه «اسپورت» چاپ کاتالونيا مدعي شد آندرس اينيستا پيشنهادي وسوسه‌انگيز از باشگاه تيانجين کوانجين دريافت کرده است. پيشنهاد اين باشگاه چيني به کاپيتان بارسلونا مي‌تواند به 35 ميليون يورو در سال برسد و اگر اينيستا به اين پيشنهاد پاسخ مثبت بدهد مي‌تواند يکي از بزرگ‌ترين نقل‌وانتقالات تابستاني پيش‌رو رقم بخورد.

نمايندگان باشگاه تيانجين کوانجين تا کنون دو بار به اسپانيا سفر کرده‌اند تا مقدمات اين انتقال را فراهم کنند، هرچند اينيستا هنوز تصميمي در اين خصوص نگرفته است. هافبک بازيساز آبي‌واناري‌ها تا پايان ماه مارس منتظر خواهد ماند و بر اساس وضعيت موجود تصميم خواهد گرفت، اما سران باشگاه تيانجين کوانجين نسبت به عملي شدن اين انتقال خوش‌بين هستند.

اينيستاي 33 ساله که از سال 2015 کاپيتان اول بارسا لقب گرفته است و مورد توجه‌هايي تيم‌هايي از MLS آمريکا و تيم‌هاي عربي نيز قرار دارد، در مهرماه بود که قراردادي مادام العمر را با باشگاه بارسلونا به امضا رساند.

اين هافبک اسپانيايي تاکنون با اين تيم عناوين قهرماني مختلفي را تجربه کرده است که عبارتند از: هشت قهرماني در لاليگا، پنج قهرماني در جام حذفي، شش قهرماني در سوپرجام اسپانيا، چهار قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا، دو قهرماني در سوپرجام اروپا و سه قهرماني در جام باشگاه‌هاي جهان.

ارسال در: جمعه 27 بهمن ساعت 19:47 (1396/11/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن