مربي پيکان: پرسپوليس لياقت قهرماني را در ليگ برتر دارد
شماره خبر : 143870
فنايي در خصوص وضعيت پرسپوليس در ليگ برتر فوتبال گفت: بايد قهرماني پرسپوليس در ليگ برتر را قطعي دانست چرا که بايک برد و يک تساوي کار آنها در ليگ برتر تمام است.

داوود فنايي در خصوص بازي پيکان و فولاد خوزستان اظهار داشت: بازي بسيار سخت و حياتي براي ما بود. تيم ما با تلاشي که انجام داد توانست بازي را برگرداند و با 2 گل حريف را شکست دهد.

وي افزود: هر کدام از بازي‌ها باقي مانده در ليگ براي ما حکم فينال را دارد. ما قصد داريم که با بدست آوردن نتايج مطلوب سهميه آسيايي را در ليگ برتر کسب کنيم و فصل بعد در آسيا حضور داشته باشيم.

مربي دروازبان‌هاي تيم پيکان در خصوص بازي اين تيم با گسترش فولاد اظهار داشت: اين تيم کادر فني خود را عوض کرده و دچار تحولات عظيمي شده است. بازي مقابل آنها بسيار سخت خواهد بود، ولي ما قصد داريم بهترين بازي را مقابل شاگردان فيروز کريمي داشته باشيم و امتياز اين بازي حساس را به دست آوريم.

فنايي در خصوص وضعيت پرسپوليس در ليگ برتر فوتبال گفت: بايد قهرماني پرسپوليس در ليگ برتر را قطعي دانست چرا که بايک برد و يک تساوي کار آنها در ليگ برتر تمام است. شاگردان برانکو داراي هماهنگي خوبي با يکديگر هستند و کيفيت بازي خوبي دارند، آنها لياقت قهرماني را در ليگ برتر دارند.

وي در خصوص وضعيت پرسپوليس در ليگ قهرمانان آسيا تصريح کرد: به نظر من تنها تيم ايراني که شانس و لياقت اين را دارد در فينال ليگ قهرمانان آسيا حضور داشته باشد پرسپوليس است. پرسپوليس با تجربه و پتانسيلي که در بازيکنان خود دارد مي‌تواند در فينال ليگ قهرمانان آسيا حضور داشته باشد. به نظر من پرسپوليس با اقتدار از گروه خود صعود خواهد کرد و بايد خود را براي مراحل بالاتر ليگ قهرمانان آسيا آماده کند.

ارسال در: شنبه 28 بهمن ساعت 10:48 (1396/11/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن