خانم سرنشين، شاکي جديد پرونده مهدي قائدي؟!
شماره خبر : 143885
تحقيقات در مورد پرونده تصادف مهدي قائدي و مرگ احمد رضا شاکر کماکان ادامه دارد و با وجود تکذيب هاي مکرر در روزهاي نخست پاي يک خانم هم به پرونده باز شد.

ماجراي تصادف مهدي قائدي بازيکن تيم فوتبال استقلال همچنان ادامه دارد و هر روز داستان تازه اي از اين تصادف منتشر مي شود و به نوعي رنگ و لعاب تازه اي را به شب حادثه مي اقزايد.

اين طور که به گوش مي رسد يکي از سرنشينان خودروي ام وي ام که در شب حادثه دچار مصدوميت شده خانمي است به نام "ل.ر" که به دليل شکستگي از ناحيه دنده از راننده ماشين شاکي شده و از همين رو به خاطر اين اتفاق به دادگاه شکايت کرده است.

به هر ترتيب خودرويي که قائدي در آن حضور داشته توسط افسران راهنمايي رانندگي مورد ارزيابي قرار گرفته و حتي کروکي هم برايش کشيده شده و به زودي خيلي از حقايق با همين کروکي روشن مي شود و هافبک جوان آبي‌ها هم که چند روزي است از بيمارستان مرخص شده بايد براي اداي توضيحات به دادگاه مراجعه کند.

برهمين اساس پدر احمدرضا شاکر در گفتگو با خبرنگار ما درباره آخرين وضعيت پرونده مهدي قائدي اظهار کرد: من در زمان تصادف تهران بودم و اطلاعي از جزئيات آن ندارم. تنها براساس اعلام راهنمايي و رانندگي و مردم مي دانيم بين چهار تا پنج نفر در ماشين حضور داشتند. قانون مشخص مي کند چه کسي مقصر بوده است.

او افزود: همسر من پيگيري هاي لازم را نسبت به اين حادثه انجام داده است. ما فقط از راننده شاکي هستيم و هر کسي که راننده خودرو بوده است بايد به قانون جواب بدهد. پرونده همچنان در کلانتري در حال بررسي است و به دادگاه ارجاع داده نشده. يک فرد در جريان اين تصادف به قتل رسيده و بايد قانون پيگيري هاي لازم را انجام دهد.

ارسال در: شنبه 28 بهمن ساعت 15:31 (1396/11/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن