قهرمان آسيا به دسته سه رفت!
شماره خبر : 143886
تيم فوتبال پاس همدان امروز با شکست مقابل شهرداري بم به مسابقات دسته سوم فوتبال ايران سقوط کرد.

تيم فوتبال پاس همدان (پاس تهران سابق) دارنده عناوين و افتخارات فراوان در فوتبال ايران و حتي آسيا، امروز با پذيرفتن شکست مقابل تيم شهرداري بم در آخرين هفته از رقابت هاي ليگ دسته دوم به ليگ دسته سه سقوط کرد!


پاسي‌ها در آخرين هفته از رقابت‌هاي ليگ دسته دوم کشور در شهر بم با نتيجه 2 بر صفر مقابل شهرداري بم شکست خوردند و به همراه شهرداري بم ، گيتي پسند اصفهان و کيميا فرايند قم راهي مسابقات ليگ دسته سه کشور شد.


گفتني است پاس آخرين تيم ايراني بوده که موفق به کسب عنوان قهرماني جام قهرماني باشگاه هاي آسيا شده و اين افتخار مهم در سال 1992 ميلادي با مربيگري فيروز کريمي براي آنها رقم خورد.


پاس در روز 29 ارديبهشت 1390 و در هفته پاياني دهمين دوره مسابقات فوتبال دسته برتر ايران جام خليج فارس ميزبان تيم استقلال تهران بود، و در روزي که ورزشگاه 15 هزار نفري مفتح همدان مملو از هواداران پاس بود، نتيجه را دو بر صفر به استقلال تهران واگذار کرد تا با کسب ?? امتياز و به دليل تفاضل گل کمتر نسبت به شاهين بوشهر و راه‌آهن شهرري در رده شانزدهم جدول رده‌بندي قرار بگيرد و به همراه تيم‌هاي پيکان قزوين و استيل آذين به مسابقات فوتبال دسته اول باشگاه‌هاي ايران جام آزادگان سقوط کند.


پاس همدان هفتمين سال دوري خود از بالاترين سطح فوتبال ايران را پشت سر مي گذارد و با سقوط آنها به دسته ي سوم بازگشت آنها به دوران اوج گذشته به چيزي شبيه يک کار غيرممکن بدل شده است.

ارسال در: شنبه 28 بهمن ساعت 18:46 (1396/11/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن