مصدوميت دروازه بان سپيدرود جدي است
شماره خبر : 143894
فيزيوتراپ باشگاه سپيدرود، بازگشت دروازه بان سپيدرود را به تمرينات گروهي بين سه تا چهار هفته آينده دانست.

سيد محمد حسيني دروازه بان اول تيم سپيدرود رشت، مدتي است که در تمرينات اين تيم حضور ندارد و همين امر موجب بروز نگراني در بين هواداران سپيدرود شده است.

 

دکتر احمد فيروزي فيزيوتراپ باشگاه سپيدرود در اين رابطه اظهار داشت: با توجه به معاينات صورت گرفته در سه شنبه هفته گذشته برروي سيد محمد حسيني مشخص شد که اين بازيکن دچار درد شديد در ناحيه کمر است که با وسعت آسيب ديدگي بلافاصله تصوير برداري پزشکي از ناحيه آسيب ‌ديده صورت گرفت.

فيروزي افزود: با توجه به جواب تست هاي باليني و يافته هاي پاراکلينيکي مشخص شد که حسيني دچار التهاب در ديسک بين مهره اي L4-L5 است که به علت درد و علائم باليني از انجام تمرينات ورزشي منع شد و بلافاصله از روز سه شنبه مراحل درمان اوليه فيزيوتراپي وي شروع شد.

 

دکتر فيروزي در ارتباط با بازگشت دروازه بان سپيدرود به ميادين، گفت: با توجه به آسيب حسيني منتظر نتيجه معاينات متخصصين حاذق ستون فقرات هستيم تا مدت زمان دقيق بازتواني و بازگشت وي را به ميادين اعلام کنيم، با اين حال حداقل زمان دوري حسيني از تمرينات گروهي تيم ? الي ? هفته تخمين زده مي شود.

 

وي در ادامه افزود: کادر پزشکي تيم تمام سعي و تلاش خود را انجام مي دهد تا با انجام چند نوبت فيزيوتراپي در روز زمان بازگشت حسيني به تمرينات را به حداقل برساند.

 

ارسال در: شنبه 28 بهمن ساعت 20:00 (1396/11/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن