بهترين فرصت براي درخشش ستاره بلژيکي؟!
شماره خبر : 143901
اين هفته، يکي از زيباترين و جذاب ترين بازي هاي اولين مرحله حذفي ليگ قهرمانان اروپا ميان چلسي ترميم شده آنتونيو کونته و بارساي يکه تاز والورده برگزار خواهد شد

ديداري که بدون احتساب گذشته تاريخي اين بازي و داور ترک و جنجالي بازي رفت اين دو تيم يعني جونيت چاکر ترک، از جذابيت هاي ويژه اي برخوردار است. يکي ديگر از جذابيت هاي اين بازي زيبا، تقابل ستارگان خط حمله بارسلونا با خط دفاع سه نفره ياران کونته خواهد بود و ديگري، جدال خط آتش چلسي و در راس آن، ادن هازارد با مدافعين مقتدر بلوگراناست.


بازي رفت در استمفوردبريج، بسيار مهم خواهد بود. شيرهاي لندن، خاطرات خوبي از جونيت چاکر و قضاوت هاي او، در خاطر ندارند و به همين دليل است که اين بازي، جذابيت هاي غيرفوتبالي بسياري نيز دارد. چلسي بايد در اين مسابقه، جلوي بازيکناني مانند سوارز، مسي، اينيستا و ... را نيز بگيرد اما کار بارسا در اين زمينه، بسيار آسان تر خواهد بود چرا که آنان بايد ادن هازارد، ستاره بلژيکي و تکنيکي آبي پوشان لندني را بگيرند که البته، اين امر کار هر تيمي نخواهد بود. 

 

 

 


قطعا تمام چشم ها در بازي سه شنبه شب در لندن به ليونل مسي، فوق ستاره آرژانتيني آبي و اناري ها، معطوف خواهد شد. مسي تاکنون موفق نشده است تا دروازه چلسي را باز کند که اين يک آمار اسفناک براي ليونل مسي است. از روزي که چلسي توانست در نيوکمپ، بارسلونا را ببرد دقيقا شش سال مي گذرد.ليونل مسي در همان بازي، يک پنالتي را از دست داد تا حسرت گلزني مقابل شيرهاي لندن را همچنان بر دوش خود داشته باشد.


اما يکي از مهم ترين بازي هاي ورزشي ادن هازارد مقابل بارسلونا رقم خواهد خورد. مدت هاست که شايعاتي درباره انتقال هازارد به رئال مادريد مطرح مي شود؛ اما اگر چنين شايعاتي صحت داشته باشند، اين بازي و بازي برگشت، براي هازارد کليدي خواهد بود. ادن هازارد، شايد تنها مرد شيرهاي لندن است که در فصل نه چندان جالب کونته و تيمش، ثبات خوبي داشته و همواره گره گشاي کار قسمت آبي شهر لندن بوده است.

 

 

 

 

هازارد اما، مدت هاست که دربازي هاي بزرگ، عملکرد بسيارخوبي نداشته است. هازارد مي تواند در دو بازي مقابل بلوگرانا، بر اين ادعا که وب در بازي هاي بزرگ، قادر به درخشش نيست؛ خط بطلان بکشد و با توجه به فرم اخير هازارد، اين امر دور از انتظار نخواهد بود. اين ستاره بلژيکي، در سال جاري ميلادي، توانسته روي 55 درصد از گل هاي تيمش، تاثير مستقيم داشته باشد که اين موضوع، گواهي بر فرم فوق العاده وي است.

 

در تيم امسال کونته، علاوه بر فقدان گلزن شش دانگ، فقدان يک هافبک خلاق نيز با وجود افت سسک فابرگاس، هافبک سابق کاتالان ها، ديده مي شود و به همين دليل، بار اين دو پست بر روي دوش ستاره بلژيکي قرار گرفته است و کونته، چشم اميد بسياري به اين ستاره بلژيکي دارد تا شايد بتواند با تکيه بر هازارد، قدرت مطلق اين فصل لاليگا را شکست دهد. حال، وظيفه کونته، چلسي و هازارد وقتي سنگين تر مي شود که آن ها بايد بدانند،  تاتنهام، ليورپول و منچسترسيتي عملکرد خيلي خوبي در ليگ قهرمانان اروپا داشته اند و به نظر نمي رسد که منچستريونايتد نيز در اين زمينه مشکلي داشته باشد و به همين دليل است که چلسي بار سنگيني بر دوش خود احساس مي کند.

 

 

 

 

افزون بر اين، ستاره بلژيکي در جريان شکست 1-0 تيم ملي کشورش مقابل مسي و آرژانتين در جام جهاني 2014 برزيل، پس از نمايش نه چندان خوب در دقيقه 75، جاي خود را به ناصر چادلي داد و اکنون، هازارد به دنبال گرفتن انتقام آن شکست از لئو خواهد بود. از سوي ديگر، هازارد به انجام ندادن بازي هاي خوب مقابل تيم هاي بزرگ، معروف شده است که نمونه آن، حذف بد چلسي مقابل پاريسن ژرمن و همچنين باخت شيرهاي لندن به اتلتيکو مادريد در نيمه نهايي ليگ قهرمانان سال 2014 بود که در نهايت با قهرماني رئال مادريد به پايان رسيد.

 

حالا هازارد، مي خواهد تا با ارائه يک نمايش خوب مقابل بلوگرانا، به جبران مافات بپردازد. به عنوان نکته اي ديگر، اين از آخرين فرصت هاي هازارد براي درخشش است. او همين ماه پيش، 27 ساله شد.
او آخرين فرصت هايش براي کسب جام هاي بزرگ را سپري مي کند و اگر مي خواهد به باشگاهي ديگر، ترنسفر شود بايد يک بازي خوب را ارائه دهد. به نظر شما آيا او موفق خواهد شد؟!

ارسال در: يکشنبه 29 بهمن ساعت 15:36 (1396/11/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن