سرمربي الغرافه: به مردم ايران تسليت مي‌گويم
شماره خبر : 143912
سرمربي تيم الغرافه قطر اعلام کرد کار سختي مقابل تراکتورسازي خواهند داشت.

بولنت اويگان سرمربي تيم الغرافه در نشست خبري قبل از ديدار با تراکتورسازي عنوان کرد: تراکتورسازي بازيکنان خوبي در ترکيب خود دارد؛ ولي ما تمام تلاش خود را مي کنيم تا 3 امتياز کامل بازي را بگيريم.همچنان که اطلاع داريد ما 2 روز پيش در ليگ قطر بازي داشتيم و بازيکنان ما خسته هستند ولي در اين بازي باتمام قدرت ظاهر خواهيم تا ان شا الله به پيروزي برسيم.


وي ادامه داد: من خيلي خوب مي دانم که تراکتورسازي تيم خوبي است و سرمربي اش دوستم است. اين تيم در ايران يکي از تيم هاي پرطرفدار است و بازيکنان خوبي دارد. به ملت ايران نيز به خاطر حادثه تلخ سقوط هواپيما تسيلت مي گويم.


سرمربي ترک تبار تيم قطري عنوان کرد: ما تلاش کرديم تا اشتباهاتي که در 2 بازي اخير مرتکب شديم را اصلاح کنيم و بهترين عملکرد را داشته باشيم. مي دانيم که بازي در ليگ قهرمانان شرايط خاص خود را دارد. ما بايد از بازي خانگيمان نهايت استفاده را کنيم و بتوانيم با کسب 3 امتياز بازي هوادارانمان را شاد کنيم.


سرمربي طارمي در پايان از تاثير مصدومانش در اين ديدار گفت: ما در اين بازي مهم مهدي علي، مدافع ملي پوش خود را نداريم و سعيد الحاج جاي او را در ترکيب پر خواهد کرد. البته ثامر جمال نيز تست هاي پزشکي را داد و مشخص شد که در بازي حضور ندارد.

ارسال در: يکشنبه 29 بهمن ساعت 18:30 (1396/11/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن