ويسي: اميدوارم اعتصاب بازيکنان تمام شود
شماره خبر : 143933
سرمربي تيم استقلال خوزستان گفت: اميدوارم بازيکنان استقلال خوزستان به خاطر مردم اين شهر هم شده دست از اعتصاب بردارند.

عبدالله ويسي سرمربي تيم استقلال خوزستان در گفت و گو با راديو درباره مشکلات تيمش اظهار کرد: اوضاع مناسبي نداريم. بازيکنان 6 روز است که اعتصاب کرده اند و تمرين نمي کنند. اوضاع تيم با حضور مالک جديد بهتر شده است اما کارخانه به مشکل مواجه شده، به همين دليل ما هم ما هم دچار مشکل شديم. کارگران کارخانه هم در اعتصاب بودند که ترکش هايش به تيم ما خورد. هرچند اوضاع ما چند هفته خوب شد اما رفته رفته شرايط بازهم خراب شد.

ويسي درباره اين که زمان اعتصاب بازيکنان تا چه زماني است گفت: قرار است پيش از ظهر امروز جلسه اي با بازيکنان و مالک باشگاه داشته باشيم. اميدوارم امروز اعتصاب تمام شود. اگر بازيکنان متقاعد شدند که بعدازظهر تمرين مي کنيم. اميدوارم بازيکنان به خاطر مردم خوزستان از امروز تمرينات خود را شروع کنند.

سرمربي تيم استقلال خوزستان درباره اين که آيا کارخانه اي حاضر نيست حامي مالي اين تيم شود بيان کرد: 70 درصد منابع مالي کشور از خوزستان تامين مي شود اما مسئولان به اين استان به چشم يک کارخانه يا شرکت نگاه مي کنند. خوزستان استان زرخيزي است. مدتي پيش به ماهشهر رفته بودم و ديدم که بيش از 30 کارخانه پتروشيمي در اين شهر وجود دارد. متاسفانه ما جايگاهي نداريم. در خوزستان آب و هوا نداريم. خاکمان هم که بر سر است. مردم جاي تفريح ندارند و تنها عشقشان فوتبال است اما مسئولان طراز اول کشور چنين نگاهي ندارند و به خوزستان به چشم يک کارخانه براي درآمدزايي ساير استان ها نگاه مي کنند.

ويسي درباره اين که مالک باشگاه اعلام کرده است او 50 درصد از مبلغ قرارداداش را گرفته است اضافه کرد: خواهش مي کنم به مردم دروغ نگوييد. آن ها باهوش هستند و خودشان همه چيز را مي دانند. قسم مي خورم يک ريال هم پول نگرفته ام. ابتداي فصل مبلغي از اسدبيگ گرفته بودم. 55 ميليون تومان اين پول را هم خود او در جريان است که چه کار کردم. پولي که من گرفته ام از سازمان ليگ بود و مربوط به سه فصل پيش است. آقايان دروغ مي گويند. اگر ثابت کردند از مسئولان باشگاه يک ريال گرفته ام، 10 سال رايگان هرکجاي ايران که بخواهند مربيگري مي کنم. اين حرفذها توهين به شعور مردم است.

ويسي درباره اين که آيا از وضعيت سپاهان اطلاعي داريد يا خير گفت: آن قدر گرفتار تيم خودمان هستم که نمي دانم سپاهان کجاي جدول است. روزي که به سپاهان رفتم، گفتند با برنامه سه ساله در استقلال خوزستان قهرمان شدي و حالا مي خواهيم با شما قرارداد 5 ساله امضا کنيم در حالي که ? ماه هم نماندم. وقتي من سرمربي شدم تيم را به رده پنجم رساندم. قبل از من سپاهان در رده يازدهم بود و بعد از من در رده سيزدهم. حالا هم اتفاقات پارسال و هم اتفاقات امسال را را به پاي من مي نويسند.

سرمربي سابق تيم سپاهان درباره انتقادهاي علي کريمي از فدراسيون فوتبال ادامه داد: علي کريمي دوست داشتني و از بزرگان فوتبال ايران است ولي حرف هاي او به من ارتباطي ندارد. من نه مديريت خوانده ام و نه کارشناس حقوق هستم. از آن اعداد و ارقام هم سر در نمي آورم.

ويسي درباره ديدار استقلال خوزستان با پرسپوليس در ليگ برتر خاطر نشان کرد: پرسپوليس تيم گردن کلفتي است که مردم از تماشاي بازي هايش لذت مي برند. اگر مشکل مالي تيم ما حل شود، سعي مي کنيم چند روز تمرين نکردن را جبران کنيم و به مصاف پرسپوليس برويم. در جام حذفي هم اميد داريم که به فينال برسيم.

ارسال در: دوشنبه 30 بهمن ساعت 13:01 (1396/11/30)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن