قلعه نويي: با بردهاي خانگي صعودمان قطعي مي‌شود
شماره خبر : 143942
سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن ايران گفت: با غلبه بر لوکوموتيو در گروه مرگ به جدول برگشتيم.

امير قلعه‌نويي پس از پيروزي 2 بر صفر مقابل لوکوموتيو تاشکند در نشست خبري اظهار داشت: ضمن عرض تسليت به مناسبت شهادت حضرت زهرا(س) و همچنين سقوط هواپيما به مردم ايران، تشکر اول از هواداراني که به ورزشگاه آمدند و حضورشان به اندازه 100 هزار نفر مي‌ارزيد و از خبرنگاران هم تشکر مي‌کنم.

وي افزود: لوکوموتيو يکي از بهترين تيم هاست و در ازبکستان بوده ام و فوتبال اين کشور را مي‌شناسم.

سرمربي ذوب آهن تاکيد کرد: بازيکنان تکنيکي هم به بازيکنان فيزيکي شان اضافه شده است. آينده ذوب آهن را خوب مي‌بينيم. امروز ما توانستيم گل بزنيم و سه امتياز بازي را بگيريم. اگر بازي مساوي مي‌شد بايد 4 بازي ديگر انجام مي‌داديم تا به جدول برگرديم. معتقدم اين گروه گروه مرگ است ولي ذوب آهن تيم قدرتمندي است و تا فردا قبل از اولين تمرين فرصت دارند که خوشحالي کنند.

قلعه نويي در مورد اينکه مرتضي تبريزي خيلي دور از محوطه جريمه حريف بازي کرد گفت: ما سيستم 4-2-3-1 بازي کرديم که سيستم پايه بود و زماني که صاحب توپ هستيم تبريزي بازيکن آزاد است اما در دفاع بايد با دفاع راست حريف برگردد. تبريزي و حسيني آزاد بودند. به آنها گفته بوديم که از فضاي کناري بازيکنان حريف به خوبي استفاده کنند. اميدوارم تبريزي در ليگ برتر و ليگ آسيا بيشتر هم گلزني کند.

سرمربي ذوب آهن در مورد اينکه قرار بود از هواداران سپاهان دعوت شود که به ورزشگاه بيايند اما دعوت نامه اي نداديم، گفت: در مراسم ختمي که بوديم مدير روابط عمومي شان به من گفت از هواداران دعوت مي‌کنيم که به ورزشگاه بيايند. اميدوارم با بازي هاي خوبي که انجام مي دهيم تماشاگران بيشتري به ورزشگاه بيايند و تماشاگران ذوب آهن به دليل مشغله اي که دارند از تلويزيون بازي را تماشا مي‌کنند اما بايد با بازي هاي خوب آنها را هم مجاب کنيم که به ورزشگاه بيايند.
وي در مورد اينکه سرمربي حريف گفته شانس صعود داريد گفت: در گروه مرگ هستيم. اما چند قابليت خوب داريم. تجارب خوب آسيايي ذوب آهن و پتانسيل بالايي برخورداريم. اگر تعويضي‌ها در زمين بيشتر تلاش مي‌کردند 4 يا 6 امتياز داشتيم. سه بازي در زمين خودمان و 2 بازي خارج از خانه داريم که بازيکنان ذوب آهن شرايط تکنيکي خوبي دارند و در اين بازي ها زمين خوبي داريم. اما اين در حالي است که در ليگ برتر زمين‌هاي ما خيلي خوب نيست اکنون به جدول برگشتيم اگر در بازي هاي داخل خانه پيروز شويم. حکم صعودمان قطعي مي‌شود.

قلعه نويي ادامه داد: به خاطر باخت قبل بازيکنان با استرس بازي کردند اما با صحبت در نيمه آنها نيمه دوم بهتر بازي کردند. از دکتر نقابيان که تحصيلکرده فرانسه است و روانشناس است هم استفاده مي‌کنيم با صحبت هايي که با بازيکنان انجام داديم در نيمه دوم خيلي زود به گل رسيديم و بايد ريتم ذوب آهن تا آخر ادامه پيدا کند. از خبرنگاران هم که با قلم شان به ما کمک مي‌کنند تشکر مي‌کنم.

ارسال در: دوشنبه 30 بهمن ساعت 19:30 (1396/11/30)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن