برانکو: مقابل السد قطعا يک بازي جذاب را در پيش خواهيم داشت/ با احترام به السد سه امتياز را مي‌خواهيم
شماره خبر : 143946
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس با اشاره به ديدار دوم تيمش در ليگ قهرمانان آسيا برابر نماينده قطر گفت: به تيم السد احترام مي‌گذاريم، اما هدفمان پيروزي و گرفتن سه امتياز است.

برانکو ايوانکوويچ در نشست خبري قبل از ديدار دوم تيمش در ليگ قهرمانان آسيا که روز سه شنبه برابر السد قطر برگزار مي شود گفت: به حريف احترام مي‌گذاريم اما مي خواهيم روند خوبمان را ادامه دهيم و به سه امتياز دست پيدا کنيم. يک بازي جذاب را پيش رو خواهيم داشت.

وي ادامه داد: خاطرات خوبي از قطر داريم و بازيهاي خوبي انجام داده ايم. قطعا هواداران بازي خوبي را شاهد خواهند بود. اميدواريم بتوانيم براي تماشاگران بازي زيبايي را به نمايش بگذاريم. السد تيم بسيار خوبي است و مي دانيم که بازي سختي پيش رو داريم. 

برانکو ادامه داد: هر دو تيم ليگ قهرمانان را خوب شروع کرده اند و قطعا بازي زيبايي را به نمايش خواهند گذاشت. ما مشکلي در مورد بازيکنان نداريم و همه براي اين بازي آماده هستند. 

وي ادامه داد: امکانات قطر بسيار عالي است و جاي هيچ حرف و حديثي را باقي نمي گذارد و در کمتر کشوري چنين امکاناتي را ديده ام. 

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در ادامه ارزيابي فني اش را از تيم السد ارائه کرد و گفت: آنها تيم خوب و تاکتيکي هستند و مي خواهند در خانه به برتري برسند. با اين حال ما هم تيم خوبي هستيم و مي خواهيم با تاکتيکي که اتخاذ مي کنيم سه امتياز را بگيريم. 

وي افزود: هر بازي با ديدار ديگر متفاوت است. السد بازيکنان بزرگي را به خدمت گرفته است. از پورعلي گنجي که بازيکن تيم ملي ايران است تا ژاوي و مهاجمي که به تازگي جذب کرده است. اين تيم حرف هاي زيادي براي گفتن دارد و مي تواند در ليگ قطر قهرمان شود. 

برانکو ادامه داد: فوتبال قابل پيش بيني نيست و نمي شود گفت چه نتيجه اي در ديدار روز سه شنبه رقم مي خورد اما السد هم مي تواند يکي از گزينه هاي صعود از اين گروه باشد.

ارسال در: دوشنبه 30 بهمن ساعت 19:43 (1396/11/30)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن