خطرناک‌ترين بازيکنان الهلال مقابل استقلال
شماره خبر : 143956
در حساس‌ترين بازي دومين روز از هفته دوم رقابت‌هاي فوتبال ليگ قهرمانان آسيا، نمايندگان پرافتخار ايران و عربستان ديداري تماشايي و جذاب را برگزار خواهند کرد.

تيم هاي استقلال و الهلال عصر امروز در هفته دوم بازي هاي ليگ قهرمانان آسيا به مصاف هم خواهند رفت.

استقلال و الهلال هر دو از تيم هاي پر افتخار آسيا هستند. هر يک از اين دو تيم 2 بار موفق به کسب عنوان قهرماني آسيا شده و بارها نيز در فينال اين مسابقات حضور داشته‌اند. آبي پوشان ايران و عربستان در حالي بايد در کشور سومي مقابل هم قرار گيرند که قطع به يقين عربستاني‌ها در اين بازي که در جدول ميهمان هستند بيش از استقلال احساس ميزباني خواهند داشت.

الهلال در فصل جاري تيم نخست جدول رده بندي در ليگ حرفه‌اي کشور عربستان است. آنها در پايان هفته بيست و يکم اين رقابت ها با 13 پيروزي، 7 مساوي و تنها يک شکست و کسب 46 امتياز بالاتر از الاهلي و ديگر رقباي خود در جدول قرار دارند. الهلال در 27 بازي‌اش 40 گل زده و 20 گل خورده دارد و اين آمار نشان مي‌دهد آنها در فاز تهاجمي قوي تر از استقلال و در فاز تدافعي ضعيف تر از اين تيم هستند.

بررسي دقيق تر آمار الهلال و تفکيک عملکرد اين تيم در بازي هاي خانگي و خارج از خانه نشان از دقت و قوت بيشتر اين تيم در بازي هايي دارد که از امتياز ميزباني مي‌کند. الهلال در اين فصل 11 بازي خانگي داشته که در 7 بازي از آن پيروز شده و 4 بار با نتيجه مساوي ميدان را ترک کرده است. آنها در شرايط ميزباني هرگز شکست نخورده اند. الهلال خارج از خانه 23 و در خانه 17 بار گلزني کرده است و در مقابل در بازي‌هاي بيرون از خانه 11 و در بازي‌هاي خانگي 9 بار گل خورده است.

بهترين گلزنان اين تيم در ليگ حرفه‌اي عربستان «کارلوس ادواردو» و «خلمين ريواس» هر کدام با ? و بعد از اين دو «عمر خربين» و «سالم الدوسري» هر يک با 4 گل زده هستند. عمر خربين و «سلمان فرج» هر کدام با 4 پاس گل بهترين گلسازان اين تيم در رقابت‌هاي داخلي شان هستند که البته هيچ يک از اين دو بازيکن به دليل مصدوميت قادر به حضور مقابل استقلال نيستند تا به اين ترتيب قدري از زهر الهلال در فاز تهاجمي گرفته شود. ياسر الشهراني مدافع کناري اين تيم هم يکي از بازيکنان خطرناک و گلساز آنها است که با 3 پاس گل در اين فصل عملکرد مناسبي داشته است.

اشرف بن شرقي، کارلوس ادواردو، سلمان فرج، اوسامه هوساوي، محمد کنو و نيکولاس ميليسي از بهترين بازيکنان اين تيم در ليگ حرفه‌اي عربستان هستند. مختار فلاته مدافع 30 ساله اين تيم يکي از پر خطا ترين مدافعان اين تيم است که در ارتکاب به خطا فعال تر از ساير بازيکنان اين تيم است. اين بازيکن در اولين بازي تيمش در ليگ قهرمانان 70 دقيقه در ميدان حضور داشت و چهار بار روي مهاجمان تيم حريف مرتکب خطا شد. 

سرمربي اين تيم يک آرژانتيني 58 ساله به اسم «رامون دياز» است که از مربيان نام آشنا در منطقه خاور ميانه به حساب مي‌آيد. الهلال با اين مربي آرژانتيني در اولين بازي‌اش در ليگ قهرمانان اين آمار را از خود به جاي گذاشت:

گل زده: صفر، گل خورده: صفر، مالکيت توپ: 64 درصد، متوسط نمره بازيکنان: 7، تعداد شوت: 12، شوت به چارچوب: يک، شوت خارج چارچوب: 9، شوت بلاک شده: 2، شوت از داخل محوطه جريمه: 5، شوت از خارج محوطه جريمه: 7، تعداد پاس: 505، تغداد پاس صحيح: 411، دقت پاس: 81 درصد، تعداد سانتر: 11، تعداد خطا: 15، يک در مقابل يک موفق: 61 و پيروزي در نبردهاي هوايي: 14

ديدار دو تيم استقلال و الهلال در دومين هفته ليگ قهرمانان آسيا از ساعت 19 روز سه شنبه اول اسفند ماه به ميزباني استقلال اما در مسقط پايتخت کشور عمان برگزار مي‌شود.

ارسال در: سه شنبه 1 اسفند ساعت 11:41 (1396/12/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن