داور دربي 86 چه کسي است؟
شماره خبر : 143976
غيبت معنادار سه داور مطرح کشورمان در هفته بيست‌وچهارم ليگ برتر اين احتمال را تقويت مي‌کند که قضاوت دربي هشتادوششم تهران به يکي از آنها سپرده خواهد شد.

اسامي داوران هفته بيست‌وچهارم ليگ برتر در حالي اعلام شده که اسامي چند داور در بين آنها ديده نمي‌شود. محمدحسين زاهدي‌فر، سيدمهدي سيدعلي و موعود بنيادي‌فر داوراني هستند که در چند سال اخير قضاوت‌هاي خوبي داشته و خودشان را مطرح کرده‌اند. احتمال اينکه قضاوت دربي 86 به يکي از اين سه داور سپرده شود، وجود دارد، چرا که سوت قضاوت دربي 85 هم در حالي به بيژن حيدري داده شد که هفته قبل از آن داوري نکرد تا بتواند در دربي 85 داوري کند.

در ميان سه داوري که اين هفته قضاوت ندارند، شانس بنيادي‌فر و زاهدي‌فر براي حضور در دربي 86 بيشتر از همه است، چرا که سيدعلي در هفته‌هاي گذشته با چالش‌هاي داوري روبه‌رو بوده و در هفته بيست‌وسوم هم قضاوتي را بر عهده نداشت. زاهدي‌فر هم در اين هفته داوري نکرد، اما خيلي مورد بحث و انتقاد داوري قرار نگرفته بود.

در همين رابطه بيشتر بخوانيد:

اسامي داوران هفته بيست و چهارم ليگ برتر

البته اينها بيشتر احتمال است و با توجه به تجربه عليرضا فغاني، او هموار مي‌تواند کانديداي قضاوت در دربي باشد. هر چند که او در هفته بيست‌وچهارم قضاوت بازي مشکي‌پوشان - سپاهان را برعهده دارد.

ارسال در: چهارشنبه 2 اسفند ساعت 11:57 (1396/12/2)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن