استقلال، الهلال را شانسي نبرد
شماره خبر : 143978
پاشازاده گفت: پيروزي شاگردان شفر به هيچ عنوان شانسي نبوده است و بايد گفت اين برد بر اساس بازي خوب و رو به جلو استقلال بوده است.

مهدي پاشازاده در خصوص بازي استقلال  برابر الهلال در ليگ قهرمانان آسيا اظهار داشت: نکته جالب اين بود که در اصل تيم عربستاني ميزبان اين مسابقه بود و استقلال امتياز ميزباني نداشت، اما بازهم شاهد بازي منطقي و تاکتيکي از شاگردان شفر بوديم. بازيکنان استقلال توانستند نبض بازي را در اختيار داشته باشند، از موقعيت‌هاي خود به درستي استفاده کنند و حتي بعد از زدن گل اول موقعيت‌هاي خوبي براي زدن گل دوم داشتند که دروازبان الهلال مانع شد. دروازه‌بان الهلال با حرکتي عجيب از زمين مسابقه اخراج شد و اين کار را براي استقلال راحت‌تر کرد.

وي افزود: پيروزي شاگردان شفر به هيچ عنوان شانسي نبوده است و بايد گفت اين برد بر اساس بازي خوب و رو به جلو استقلال بوده است.

پيشکسوت استقلال در خصوص نقاط ضعف استقلال گفت: اين تيم در خط دفاع با مشکلاتي رو به رو است و بايد بازيکنان اين خط با هماهنگي بيشتري با هم کار کنند تا اشتباهات کمتر شود. در خط فوروارد با آوردن مامه تيام اين پست بسيار هماهنگ و خوب کار مي‌کند و استقلال رو به جلو‌تر شده است.

پاشازاده ادامه داد: استقلال توانايي صعود از گروه خود و پتانسل رسيدن به جمع ? تيم برتر ليگ قهرمانان آسيا را دارد.

وي در خصوص تيم خودش، شهرداري شاهين بوشهر اظهار داشت: شاگردانم وضعيت خوبي دارند و در ?? روز گذشته تمرينات خوبي پشت سر گذاشته‌ايم و هدف ما صعود به ليگ دسته اول فوتبال ايران است.

ارسال در: چهارشنبه 2 اسفند ساعت 14:13 (1396/12/2)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن