صحبت هاي با احساس شفر در مورد هواداران استقلال
شماره خبر : 143984
سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: از عملکرد تيم و از شخصيت بسيار بزرگ استقلال راضى هستم.

شفر درباره بازى هاى استقلال در آسيا عنوان کرد: تيم الريان بازى اول ما بود و بازيکنان ما در اين ديدار عصبى و نگران بودند.بين دو نيمه در بازى الريان به بازيکنانم گفتم که ما مى توانيم بازى را تغيير دهيم و به همين منظور با تغيير در ترکيب توانستيم بازى را در اختيار بگيريم.

سرمربى تيم فوتبال استقلال بيان کرد :تيم ما با يکاعتماد به نفس بالا براى ديدار با الهلال به عمان رفت.در روزهايى که در عمان حضور داشتيم تمرينات آماده سازى بسيار خوب و آناليز هاى زيادى را انجام داديم و به بازيکنانم گفتم در زمين بايد چه طور بازي کنند و با آمادگى بالا به مصاف الهلال رفتيم.

شفر افزود: ما به دليل مصدوميت نورافکن و منتظرى مجبور شوديم ترکيب تيم را تغيير دهيم و در همين راستا دروازه بان را نيز عوض کرديم و از دروازه بان با تجربه تيم استفاده کرديم تا به خوبى با بازيکنان صحبت کند. از عملکرد تيم و از شخصيت بسيار بزرگ استقلال راضى هستم.

او بيان کرد: پيروزى مقابل الهلال به خاطر کار تاکتيکى و گروهى بهتر بود و ما با هماهنگى اين برد را کسب کرديم .تشکر مى کنم از تمام مربيان و همکارانم به دليل آناليز خوبى که از حريف انجام دادند.

سرمربى استقلال ادامه داد: اين برد هديه اى بود به هواداران چرا که آنها نتوانستند از نزديک بازى را ببينند و اگر اين ديدار در تهران برگزار مى شد 80 هزار هوادار به ورزشگاه مى آمدند و اين برد هديه به هواداران خوب تيم است.

او بيان کرد: فردا يک تمرين ريکاورى براى بازيکنانى که به ميدان رفتند داريم چرا که دو بازى سخت برابر فولاد و پرسپوليس در پيش است و همين طور بايد روى دو بازى آينده در ليگ قهرمانان آسيا تمرکز کنيم و مى توانيم موفقيت خوبى در آسيا داشته باشيم .از همه افرادى که با ما در قطر و عمان بودند و تلاش کردند نيز تشکر مى کنم و به هواداران تيم تبريک مي گويم.

ارسال در: چهارشنبه 2 اسفند ساعت 18:36 (1396/12/2)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن