محمدخاني: اين باخت پايان دنيا نيست
شماره خبر : 143987
مهاجم اسبق و پيشکسوت پرسپوليس معتقد است باخت سرخپوشان مقابل السد شوک به موقعي به سرخپوشان بود.

ناصر محمدخاني مهاجم اسبق پرسپوليس بعد از شکست سه بر يک سرخپوشان مقابل السد به خبرنگار ما گفت: ما خيلي بد بوديم. در واقع اين بدترين بازي پرسپوليس در اين فصل بود که شاهد آن بوديم. ضريب اشتباهات بازيکنان زياد بود و در راس آن خط دفاعي بيشترين اشتباه را داشت.


او ادامه داد: ما ميانه زمين را از دست داده بوديم و هافبک هاي السد به خوبي فضا را در اختيار گرفته بودند. همين باعث شد پرسپوليسي ها نتوانند موقعيت ايجاد کنند و زهر هجومي تيم به شدت کاهش پيدا کرد. همه اينها دست به دست هم داد تا يک شب بد را از پرپسوليس ببينيم.  


محمدخاني با انتقاد از عملکرد بازيکنان تصريح کرد: وقتي بازي گره مي خورد و برنامه هاي تاکتيکي تيم جواب نمي دهد، بايد بازيکنان با خلاقيت فردي و حرکات انفجاري خود روند بازي را تغيير دهند. متاسفانه ما چنين مهره هايي نداريم و کمتر شاهد چنين صحنه هايي هستيم. اينکه مهاجم بيايد از عقب توپ بگيرد و با حرکات پا به توپ از کنار زمين نظم دفاعي حريف را بهم بريزد، مي تواند جريان بازي را تغيير دهد.  


وي افزود: السد شناخت خوبي از پرسپوليس داشت و براي بازي برنامه داشت. آن ها ميانه ميدان را از پرسپوليس گرفته بودند و نگذاشتند شاگردان برانکو موقعيت سازي کنند. از طرفي برانکو هم طبق معمول ديرهنگام دست به تعويض مي زد و روي تاکتيک هايش اصرار داشت.


پيشکسوت پرسپوليس با اشاره به بازي پر اشتباه هافبک هاي پرسپوليس گفت: درست است که ژاوي بازيکن بزرگ و با تجربه اي است؛ اما سالهاست از دوران اوجش فاصله گرفته و نبايد هافبک هاي ما تا اين تحت تاثير او قرار مي گرفتند. من قبل از اين بازي سر تمرين پرسپوليس رفته بودم و ديدم که آنها با انرژي و طراوت تمرين مي کنند. اگر بچه ها کمي پر انرژي تر بودند، مي توانستند با دوندگي بيشتر او را از جريان بازي خارج کنند.


محمدخاني در پايان يادآور شد: السد تيم خوبي است و هميشه در آسيا مدعي بوده، چه آن زمان که من در آن تيم بازي مي کردم و چه حالا که هميشه از وجود بازيکنان خارجي طراز اول بهره مي برند. اما مي توانيم اين تيم را در تهران شکست بدهيم و در نهايت هم از اين گروه صعود کنيم. ما دو بازي مهم در ليگ پيش رو داريم و اميدوارم با کسب امتيازات لازم بتوانيم قهرماني مان را همين امسال مسجل کنيم. قطعا با روحيه مضاعف و برد الوصل مي توانيم به جدول برگرديم و همچنان مدعي صعود باشيم.

ارسال در: چهارشنبه 2 اسفند ساعت 18:52 (1396/12/2)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن