انگليسي ها به دنبال جذب سامان قدوس
شماره خبر : 144054
سامان قدوس، ستاره ايراني اوسترشوند مورد توجه چند تيم از ليگ برتر جزيره قرار گرفته است.

وبسايتESPN  مدعي شد نمايندگاني از تيم هاي وستهام ، لستر سيتي، ساوتهمپتون، وست برومويچ، برايتون و هوو آلبيون نمايش سامان قدوس در ديدار ديشب برابر آرسنال در استاديوم اميرتيس و 2 پاس گل او که در نهايت منجر به پيروزي 1-2 اوسترشوند برابر رقيب نامدار خود در ليگ اروپا شد را از نزديک تماشا کرده اند.

 

 

نمايش سامان قدوس در بازي رفت در سوئد نيز مورد توجه قرار گرفته و ونگر از لحاظ فني و تاکتيکي تحت تأثير اين بازيکن قرار گرفته بود. ونگر در کنفرانس خبري پيش از بازي برگشت در اين رابطه گفت: "از نظر تکنيکي و تاکتيکي، قدوس من را در بازي رفت تحت تاثير قرار داد."

 

قدوس 24 ساله در مرحله گروهي ليگ اروپا و پيش از رويارويي با آرسنال موفق به زدن 4 گل و ارسال 4 پاس گل براي تيمش شده بود. فرهاد سيفچي، مدير برنامه قدوس نيز که يکي از تماشاگران بازي اوسترشوند برابر آرسنال بود، وجود پيشنهادايي براي اين بازيکن را تاييد کرد اما از افشاي نام آنها سر باز زد.

 

پيش از اين تيم هايي چون هوفنهايم و سلتاويگو نيز براي جذب اين بازيکن ابراز تمايل کرده بودند و باشگاه اوسترشوند نيز با علم به رشد روزافزون قدوس، آماده شنيدن پيشنهادات تابستاني براي او خواهد بود.

ارسال در: جمعه 4 اسفند ساعت 22:54 (1396/12/4)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن