"کريمي" : اگه پيراهنم آبي بود؛ نمي باختيم
شماره خبر : 144055
کريمي معتقد است بازيکنانش به دليل اينکه بزرگتر و کوچکتري را رعايت نکردند، مستحق نيمکت نشيني و جريمه هستند.

فيروز کريمي در نشست خبري بعد از بازي با پيکان گفت: بازي سنگيني بود چون مربي باتجربه‌ اي در پيکان حضور داشت. پيکان تمام منافذ را بسته بود. در روزي که روز خوب گلرمان نبود و بازيکنان مصدوم داشتيم، شکست خورديم. هر کاري هم کرديم که تيم را برگردانيم، نشد. يوسف سيدي را به دليل رعايت نکردن بزرگتر کوچکتري بيرون کشيديم؛ اما ياري نداشتيم.

او افزود: ديروز توانستيم تعدادي از بازيکنان را به تيم اضافه کنيم. امروز اولين بازي نقي‌زاده بعد از مصدوميت بود. هنوز تعدادي از بازيکنان مصدوم هستند. موسوي و خالقي‌فر مصدومند و به لحاظ سلامت بازيکنان مشکل داريم.

سرمربي گسترش فولاد اضافه کرد: هنوز دو بازيکن مي‌توانيم بگيريم. خواستيم بازيکناني که احتمال حضور در جام جهاني دارند را قبل از نوروز بازي دهيم. خالقي‌فر را هم مدت‌هاست که نداريم. در مجموع در هر بازي ? بازيکن نداريم و فشار اصلي روي 12-13 نفر است. بابايي بدون اينکه ضربه بخورد مصدوم شده است. مسيح زاهدي و اسماعيل فرهادي هم همينطور. اين‌ها به خاطر فشار زياد مصدوم مي‌شوند. روزي که خالقي فر، موسوي، زنده‌روح را از دست دهيم نمي توانيم بيشتر از اين به بقيه فشار آوريم.

کريمي تاکيد کرد: اينطور نيست که امتياز لازم را گرفته‌ايم و انگيزه نداريم. خير ما انگيزه داريم؛ اما بايد حرمت‌ها، سلسله مراتب و اخلاق و حرفه‌اي‌گري را هم رعايت کنيم. شايد اگر يوسف سيدي بود، بهتر عمل مي‌کرديم؛ اما به خاطر مسائل اخلاقي او را بيرون کشيديم و بازيکن غير تخصصي را جايگزين کرديم.

او در ادامه گفت: حتي اگر بدانيم بازي بعدي 10 گل هم مي‌خوريم، بازهم اخلاقيات را زير پا نمي‌گذاريم. بيشترين زمان را به جوان‌ها مي‌دهيم. ممکن است صدمه بخوريم؛ اما فضا به آنها مي‌دهيم. جوان‌ها هم بايد کمي کوشا باشند.

سرمربي گسترش فولاد تبريز در بخش ديگري از صحبت‌هايش به بدشگون بودن پيراهن سفيدش اشاره کرد و افزود: از اين پس پيراهن آبي را مي‌پوشم. خودم معتقد به شانس هستم. الان متوجه شدم اشتباه تاکتيکي نداشتيم و مشکل پيراهن سفيد بود.

کريمي درباره وضعيت چمن ورزشگاه بنيان ديزل اظهار کرد: در روز بازي داربي در ورزشگاه بودم. 5 سانتي متر روي چمن آب بود. چمن‌هاي ما اروپايي نيست و امکانات لازم را نداريم. اما در زمين خيس بازي کردن، به چمن ضربه مي‌زند. در روز داربي و بازي امروز زمين خيس بود. چمن ما، چمن سوسولي است! تا الان با نازک نارنجي بازي آن را نگه داشتيم و در 5 ماه، فقط 5 بازي روي آن انجام داديم. چمن ورزشگاه را با انگشت کوچک هم مي‌توان کند و نمي‌تواند روي استوک دوام بياورد.

ارسال در: جمعه 4 اسفند ساعت 22:57 (1396/12/4)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن