شانس زيادي فغاني براي قضاوت در دربي 86
شماره خبر : 144086
به احتمال زياد، داور بين‌المللي فوتبال کشورمان قضاوت هشتادوششمين دربي پايتخت را برعهده خواهد داشت.

عليرضا فغاني پيشنهاد کرده بود که با توجه به حضور اينفانتينو رئيس فيفا در ايران، قضاوت دربي 86 را به داوران بين‌المللي و جوان بدهند و کميته داوران هم قصد داشت داوري دربي را گزينه‌هايي چون موعود بنيادي‌فر، پيام حيدري، حسين زرگر يا سيدمهدي سيدعلي بدهد، به همين خاطر، فغاني براي قضاوت ديدار مشکي‌پوشان - سپاهان راهي مشهد شد.

پس از گذشت چند روز، خبر مي‌رسد با توجه به حساسيت دربي و همچنين حضور اينفانتينو، قضاوت بازي روز پنجشنبه سرخابي‌هاي پايتخت بار ديگر به فغاني سپرده خواهد شد. بسياري از پيشکسوتان داوري از جمله علي خسروي و حيدر سليماني در گفت‌وگو با تسنيم اظهارنظر کرده‌اند که بهتر است فغاني داور دربي باشد. دليل آنها اين است که اشتباهات داوران جوان در دربي ممکن است در حضور رئيس فيفا جلوه خوبي نداشته باشد و حواشي دربي را نيز زياد کند.

از طرفي، قبول داشتن کاراکتر فغاني و پذيرفتن سوت‌هايش توسط بازيکنان و مربيان، کمتر اجازه اعتراض و حواشي را در دربي مي‌دهد. از طرفي، قضاوت فغاني به حضور او در جام جهاني 2018 نيز کمک زيادي خواهد کرد. کميته داوران هم تا اين لحظه فغاني را انتخاب کرده و رضا سخندان و محمدرضا منصوري کمک‌هاي او خواهند بود. از ميان موعود بنيادي‌فر و حسين زرگر هم يک نفر به‌عنوان داور چهارم انتخاب خواهد شد.

بيژن حيدري داور دربي 85 بود.

ارسال در: يکشنبه 6 اسفند ساعت 11:52 (1396/12/6)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن