پيشکسوت پرسپوليس: جام جداگانه‌اي محسوب مي شود!
شماره خبر : 144087
پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس در خصوص ديدار سرخپوشان پايتخت مقابل استقلال تهران تصريح کرد: پرسپوليس را بايد قهرمان ليگ دانست. اما موفقيت در دربي براي خودش جام جداگانه‌اي محسوب مي شود!

مرتضي فنوني زاده در خصوص پيروزي يک بر صفر پرسپوليس مقابل استقلال خوزستان گفت: کادرفني پرسپوليس براي آنکه تمام بازيکنان خود را براي دربي پايتخت با استقلال تهران در اختيار داشته باشد به چند بازيکن اصلي استراحت داد. به همين خاطر طبيعي بود که بازيکنان ذخيره اين تيم در بازي روز گذشته با استقلال خوزستان دچار برخي اشتباهات فردي و تاکتيکي شوند.

پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس در خصوص ديدار سرخپوشان پايتخت مقابل استقلال تهران تصريح کرد: پرسپوليس را بايد قهرمان ليگ دانست. اما موفقيت در دربي براي خودش جام جداگانه‌اي محسوب مي شود! براي استقلال و پرسپوليس، دو جام بيشتر در ليگ وجود دارد. هر بازي مستقيمي که پرسپوليس و استقلال با همديگر انجام مي دهند براي هواداران اين تيم حکم قهرماني دارد. هر کس بگويد دربي يک بازي معمولي است درکي از آن ندارد. اين بازي براي هميشه خاص است.

وي در مورد عدم استفاده برانکو ايوانکوويچ از محسن مسلمان افزود: بايد ديد بين آنها چه گذشته است که برانکو حاضر نشد در همين بازي با استقلال خوزستان هم به بازيکن خوبي همچون محسن مسلمان ميدان بدهد. بارها گفته ام که خلاقيت فردي در پرسپوليس کم بوده است و حضور مسلمان مي تواند گره هاي تاکتيکي را باز کند.

فنوني زاده در پايان خاطر نشان کرد: پرسپوليس بايد اولويت خود را بازي‌هاي ليگ قهرمانان آسيا قرار دهد. اين تيم بايد قدرت خود را در بازي هاي پيش رو بيش از پيش کند. آنها در ليگ قهرمانان آسيا ضعيف ظاهر شدند و نبايد در ادامه بازي هايش اتفاقي که در ديدار با السد قطر رخ داد و سه بر يک شکست خوردند تکرار شود. بازي در آسيا کلاس فني بالاتري را مي طلبد و پرسپوليس نبايد در باد قهرماني زودهنگام ليگ برتر بخوابد.

ارسال در: يکشنبه 6 اسفند ساعت 11:54 (1396/12/6)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن