بيرانوند: الوصل دو راه بيشتر ندارد
شماره خبر : 144590
دروازه بان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: اينکه چند بازيکن الوصل براي بازي برگشت حضور دارند کار ما را براي گرفتن سه امتياز سخت کرده است.

عليرضا بيرانوند که به همراه برانکو ايوانکوويچ در نشست خبري پيش از ديدار برگشت تيم هاي الوصل و پرسپوليس حضور يافته بود در مورد اين ديدار گفت: ابتدا بايد خسته نباشيد بگويم به مديريت و کادر فني باشگاه ها که تاکنون توانسته اند با حمايت هايشان باعث شوند بازيهاي خوبي انجام دهيم. 

وي ادامه داد: پرسپوليس تنها تيمي است که نسبت به فصل گذشته بازيکن جديدي را به فهرست خود اضافه نکرده اما نتايج خوبي را گرفته ايم و اميدوار به صعود هستيم.  

دروازه بان ملي پوش پرسپوليس خاطرنشان کرد: الوصلي ها در حالي بازي رفت در تهران با ما بازي کردند که چند بازيکن خوب خودشان را در اختيار نداشتند. با اين حال بازي را بسته بودند و مي خواستند امتياز بگيرند اما ما توانستيم سه بازي را بگيريم.

وي ادامه داد: با برگشتن بازيکنان الوصل بازي سختي در پيش داريم. اين تيم بازيکنان با کيفيتي در اختيار دارد و يکي از مدعيان قهرماني در جام حذفي است و طبق آناليز هايي که انجام داديم تيم بسيار قدرتمندي هستند.

عليرضا بيرانوند خاطرنشان کرد: الوصل دو راه بيشتر پيش رو ندارد. آنها براي اميدوار به صعود ماندن بايد پرسپوليس را ببرند و اگر بازنده باشند از دور مسابقات حذف خواهند شد. به همين خاطر با تمام توان به ميدان خواهند آمد تا برنده شوند. 

گلر سرخ هاي ايران خاطرنشان کرد: طي روزهاي گذشته آناليز خوبي نسبت به حريف داشته ايم و به شناخت خوبي هم رسيده ايم. با نتيجه خوبي که در تهران گرفته ايم اميدواريم در بازي برگشت هم بتوانيم به پيروزي برسيم و با سه امتياز به تهران برگرديم. 

ديدار تيم هاي فوتبال الوصل امارات و پرسپوليس ايران در گروه سوم مرحله مقدماتي ليگ قهرمانان آسيا ساعت 18:45 روز سه شنبه در ورزشگاه اختصاص الوصل برگزار خواهد شد.

ارسال در: دوشنبه 21 اسفند ساعت 15:16 (1396/12/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن