ماميچ: در ايران استقلال را آناليز کرده بوديم
شماره خبر : 144611
سرمربي تيم فوتبال العين امارات معتقد است که تمام تيم‌هاي حاضر در گروه D ليگ قهرمانان آسيا شانس راهيابي به مرحله حذفي اين رقابت‌ها را دارند.

زوران ماميچ در نشست خبري بعد از ديدار تيم‌هاي استقلال و العين امارات در ليگ قهرمانان آسيا که به نتيجه تساوي يک - يک انجاميد, ضمن بيان اين مطلب اظهار داشت: به تيم‌مان تبريک مي‌گويم. واقعاً بازي آساني نبود و ما کار سختي داشتيم. همان‌طور که گفته بودم، استقلال تيم خوبي است و حمايت هوادارانش را در اين بازي داشت. براي هر دو تيم اين نتيجه خوب بود و هنوز وضعيت گروه ما مشخص نشده و همه شانس دارند. ما هم چهار امتياز داريم و فرصت زيادي نخواهيم داشت. بايد تلاش کنيم در دو بازي آينده بهترين نتيجه ممکن را کسب کنيم.

وي در واکنش به طرح اين موضوع که استقلال خوب آناليز شده بود و در نيمه دوم العين نمايش خوبي داشت، گفت: ما مثل هر تيم ديگري تيم‌ها را آناليز مي‌کنيم. دوستاني در ايران داريم که در آناليز ما را کمک کردند.

سرمربي العين در مورد عملکرد تيم داوري نيز خاطرنشان کرد: من در بازي رفت هم در خصوص داوري صحبت نکردم و در اين بازي هم صحبتي نمي‌کنم. با اين حال بازي آساني براي داوران نبود، اما رضايتبخش و قابل‌قبول عمل کردند.

ماميچ درباره جو ورزشگاه و امنيت آن هم گفت: جو خيلي خوبي بود و نمي‌دانم چرا برخي اين صحبت‌ها را مي‌کنند. جو ورزشگاه خوب بود. اصولاً بازي مقابل 90 هزار تماشاگر لذتبخش است. من قبل از بازي هم به بازيکنانم گفتم به زمين برويد و از اين جو ورزشگاه لذت ببريد.

وي در پاسخ به سؤالي درباره اينکه دوستان او در ايران که در آناليز استقلال به او کمک کرده‌اند چه کساني هستند، سکوت کرد و خواست سؤال بعدي پرسيده شود که البته سؤالي از او پرسيده نشد.

ارسال در: دوشنبه 21 اسفند ساعت 21:55 (1396/12/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن