روشن: حرف‌هاي شفر اصلاً منطقي نيست
شماره خبر : 144620
پيشکسوت باشگاه استقلال اعتقاد دارد بازيکنان اين تيم چون در امارات بازي خوبي مقابل العين انجام دادند، تصور مي‌کردند در تهران به راحتي اين تيم را شکست خواهند داد.

حسن روشن درباره تساوي يک - يک تيم استقلال مقابل العين امارات اظهار داشت: خدا را شکر نتيجه بازي مساوي شد و حداقل شکست نخورديم! بازيکنان تيم استقلال چون در امارات بازي خوبي برابر العين انجام داده و نتيجه تساوي هم گرفته بودند، تصور مي‌کردند در ورزشگاه آزادي قطعاً حريف را شکست خواهند داد. بازيکنان استقلال فصل گذشته هم همين اشتباه را انجام دادند. در آن زمان اين تيم را يک بر صفر در تهران شکست دادند، اما در بازي برگشت شش گل خوردند. 

وي ادامه داد: فوتبال اين نيست که چون شما در بازي رفت خوب بازي کرده‌ايد، پس بازي برگشت را پيروز خواهيد شد. البته برنده اين بازي تماشاگران استقلال بودند که رفتار بسيار خوبي از خود نشان دادند. به نظرم اين تساوي با رفتار خوب هواداران بهتر از پيروزي بود.  همان‌طور که گفتم تيم ما چون در امارات خوب بازي کرد، تصور مي‌کرد در تهران چهار گل به العين مي‌زند. بازيکنان استقلال جوان هستند و بايد کنترل شوند. 

پيشکسوت باشگاه استقلال در مورد صحبت‌هاي وينفرد شفر مبني بر اينکه اُفت بدني بازيکنان اين تيم به دليل بدنسازي پيش‌فصل است، گفت: اين حرف  شفر درست نيست. اين مربي کارش را خوب انجام مي‌دهد،‌ اما اين حرف به هيچ وجه منطقي نيست. درست است تيم استقلال با منصوريان در ابتداي فصل خوب کار نکرد، اما در تعطيلات نيم‌فصل مي‌شد مشکل بدني بازيکنان را حل کرد. اينکه الآن پس از 20 بازي که شفر سرمربي تيم است اين حرف را بزند، اصلاً منطقي نيست. 

روشن در خصوص شانس صعود استقلال از گروه D ليگ قهرمانان آسيا تصريح کرد: به اميد خدا صعود استقلال مسجل است و فقط اميدوارم آنها مزد حمايت تماشاگران را با پيروزي‌هاي خوب بدهند. اين تيم در ليگ داخلي و آسيا خوب کار کرده است و اکنون بازيکنان به لحاظ روحي و رواني نياز به نگهداري و مراقبت دارند.

ارسال در: سه شنبه 22 اسفند ساعت 11:47 (1396/12/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن