بازديد شراينر از اولين پيست فرمول يک ايران/ به رانندگان ايراني ايمان دارم+عکس
شماره خبر : 144621
عضو‌ کميسيون پيست و ايمني فدراسيون جهاني اتومبيلراني،(FIA ) با حضور در سرزمين ايرانيان از اولين پيست فرمول يک ايران بازديد کرد.

عضو‌ کميسيون پيست و ايمني فدراسيون جهاني اتومبيلراني،(FIA ) که روز يکشنبه وارد تهران شده بود، ديروز با حضور در سرزمين ايرانيان از اولين پيست فرمول يک ايران بازديد کرد.

شراينر، روز گذشته جهت تاييد پيست کارتينگ سرزمين ايرانيان بر اساس استانداردهاي جهاني و همچنين تست و تاييد مرحله اول پيست فرمول يک در اين مجتمع تفريجي-ورزشي حاضر شد و از قسمت هاي مختلف آن بازديد کرد. وي همچنين، بعد از ظهر روز دوشنبه (21اسفند96) ضمن حضور در فدراسيون موتورسواري و اتومبيلراني با محمودصيدانلو ديدار کرد.

شراينر در نشستي که با حضور رئيس فدراسيون اتومبيلراني و موتورسواري برگزار شد، ضمن ابراز رضايت از احداث پيست بين المللي پرند گفت: مايلم تشکر کنم از تمام زحماتي که آقاي صيدانلو و مجموعه ايشان براي احداث اين پيست کشيدند. اين راه درستي است که بتوانيم ورزش هاي موتوري را در ايران تقويت کنيم. واقعا راه درستي را در پيش گرفته اند. هميشه لازم نيست که از پله هاي بالايي شروع کنيم و راه درست اين است که از پايه ها شروع کنيم و اين راه را ادامه بدهيم. پيست آي لند با "همولوگيشن" گيري ما را به اهداف بلندمان خواهد رساند. 

او افزود: امروز اين فرصت را داشتم که به طور کامل از اين پيست بازديد کنم. واقعا در نوع خودش يک پيست عالي و بزرگي است. فکر مي کنم فرصت خوبي را در اختيار ما مي گذارد که از بخش کارتينگ و آموزش شروع کنيم و ورزش هاي موتوري را گسترش بدهيم. ايمان دارم که رانندگان ايراني در سال هاي آينده در رده هاي بالا ديده خواهند شد. ما روي ايمني و آموزش تمرکز کرده ايم چرا که پايه هاي اين ورزش هستند.از همه افرادي که از اين ورزش حمايت ميکنند تشکر مي کنم و بهترين ها را براي شما آرزو دارم.

 

 

ارسال در: سه شنبه 22 اسفند ساعت 11:50 (1396/12/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن