مرفاوي: العين بازي بهتري نسبت به استقلال انجام داد
شماره خبر : 144623
سرمربي پيشين تيم فوتبال استقلال گفت: تيم العين امارات برنامه‌هاي زيادي براي ديدار با استقلال داشت و توانست آن‌ها را در زمين اجرا کند.

صمد مرفاوي درباره تساوي يک - يک استقلال مقابل العين امارات اظهار داشت: بازي بدي نبود، اما اگر استقلال پيروز مي‌شد به نفع ما بود. نتيجه مساوي هم ما را اميدوار کرد تا در بازي آينده سه امتياز را به دست بياوريم و از گروه‌مان صعود کنيم. نمي‌توان گفت در اين بازي استقلال بد بازي کرد، اما العين برنامه‌هاي زيادي براي اين ديدار داشت و موفق هم شد آنها را در زمين پياده کند. 

وي ادامه داد: در نيمه اول بازي پاياپايي دو تيم انجام دادند و استقلال هم با يک پنالتي از حريف پيش افتاد،‌ اما در نيمه دوم شرايط تغيير کرد و العين بازي بهتري به نمايش گذاشت و توانست با استفاده از بازيکنان کليدي خود مانند عمر عبدالرحمن بازي را در دست بگيرد و به گل مساوي برسد. اين تيم موقعيت‌هاي ديگري هم داشت، اما روي هم رفته استقلال هم بازي بدي انجام نداد با اين حال به چيزي که مي‌خواست نرسيد. بازيکنان استقلال در هفته‌هاي اخير بازي‌هاي سنگيني انجام داده و کمي دچار خستگي شده‌اند. 

سرمربي پيشين تيم استقلال در مورد صحبت‌هاي وينفرد شفر که اُفت بازيکنان اين تيم را حاصل بدنسازي ابتداي فصل دانسته بود، تصريح کرد: نمي‌شود گفت بازيکنان استقلال اُفت کرده‌اند. اين اتفاق براي بارسلونا و رئال مادريد هم مي‌افتد! استقلال در چند بازي اخير از يک ترکيب ثابت استفاده کرده و همين باعث شده بازيکنان اين تيم شادابي قبل را نداشته باشند. شايد شفر مي‌توانست در اين بازي از چند مهره ديگر هم استفاده کند، البته اين تيم چند بازيکن آسيب ديده هم دارد. 

مرفاوي در ادامه با بيان اينکه اگر مهره‌هاي استقلال در بازي‌هاي اخير تقسيم مي‌شدند شايد اين تيم شادابي بيشتري براي اين ديدار داشت، گفت: زماني که بازيکنان شادابي نداشته باشند نمي‌توان برنامه‌ها را در زمين اجرا کرد. در هر صورت استقلال اکنون شرايط خوبي دارد، اما در اين ديدار العين بازي بهتري انجام داد. اُفت بازيکنان استقلال را نمي‌توان به بدنسازي ابتداي فصل ارتباط داد،‌ اما اين اتفاق براي تمام تيم‌ها به وجود مي‌آيد و آن هم به دليل بازي‌هاي سنگين هفته‌هاي اخير استقلال است. 

وي در مورد شانس صعود استقلال از گروه D ليگ قهرمانان آسيا يادآور شد: ما شانس زيادي براي صعود داريم. اکنون شرايط استقلال خوب است و به اميد خدا بازي‌هاي بعد را هم با موفقيت پشت سر خواهيم گذاشت و با اقتدار صعود خواهيم کرد.

ارسال در: سه شنبه 22 اسفند ساعت 11:58 (1396/12/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن