فريم به فريم با درگيري شجاع و ليما که به خير گذشت!
شماره خبر : 144647
شجاع خليل زاده و فابيو ليما ستاره تيم الوصل در طول 90 دقيقه درگيري هاي بسياري داشتند که در نهايت ختم به خير شد.

ليما سرانجام به اين بازي رسيد تا مرد اول الوصل در حملات باشد.  پرسپوليسي ها او را به خوبي مهار کردند؛ اما اين ستاره برزيلي بارها به شکل فيزيکي با مدافعان پرسپوليس درگيري هايي داشت که عمده آن ها با شجاع خليل زاده بود.

 

خليل زاده و ليما به شکل فوتبالي دوئل و تقابل هايي داشتند که اکثرا با پيروزي مدافع پرسپوليس تمام شدند و در واقع شجاع اجازه نمايش توانايي را به اين بازيکن تکنيکي نداد.

 

اما در ديدار ديشب، اين دو درگيري فيزيکي نيز باهم داشتند که اگر دخالت ديگر بازيکنان نبود، شايد منجر به جنجالي بزرگ مي شد. پس از تکل خطرناک و خشن بازيکن الوصل، شجاع به او اعتراض کرد که با دخالت کاپيتان الوصل همراه بود و درگيري ها شدت يافتند اما حضور بازيکنان دو تيم و داور مسابقه اين غائله را خواباند.

 

البته اين تنها درگيري فيزيکي اين بازي نبود. وقتي توپ در زمين پرسپوليس جريان داشت، ليما معتقد بود که شجاع با آرنج ضربه هايي به او مي زند!

 

در نيمه دوم اين مسابقه نيز خليل زاده چند بار به فابيو ليما گفت «استاپ، استاپ (ساکت باش)»! که با واکنش بازيکن الوصل همراه بود و او چند بار روي دست شجاع زد!

 

الوصل از اين رقابت ها حذف شد؛ اما باتوجه به جايگاهشان در ليگ امارات، آن ها اين فرصت را دارند که در ليگ قهرمانان 2019 نيز حضور داشته باشند و شايد همگروهي الوصل با پرسپوليس، اتفاقي جذاب باشد چرا که ادامه دوئل شجاع - ليما را در پي خواهد داشت.

 

عکس: اميرحسين خيرخواه-امارات

 

 

 

 

 

 

ارسال در: چهارشنبه 23 اسفند ساعت 12:31 (1396/12/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن