پنجعلي: پرسپوليس سه امتياز قشنگي گرفت
شماره خبر : 144650
پرسپوليس در حالي برابر الوصل به پيروزي رسيد که اين تيم به سه امتياز اين بازي براي صعود به مرحله بعد نياز داشت.

پرسپوليس شب گذشته توانست از يک بازي سخت و خارج از خانه سه امتياز باارزش را گرفته و در روزي که السد هم به برتري رسيد خودش را به امتياز 9 رساند. حالا پرسپوليس براي صعود به مرحله بعدي به کسب نتيجه در دو بازي آينده اش فکر مي کند. محمد پنجعلي کاپيتان سابق پرسپوليس و تيم ملي ايران درباره اين بازي گفت: «بازي خيلي خوبي بود. به هر حال بازي هاي ليگ قهرمانان مسابقات دشواري است و من معتقدم بچه ها سه امتياز قشنگي را در زمين حريف گرفتند.»


او درباره موقعيت هايي که الوصل در اين بازي داشت و بازي فيزيکي و درگيرانه دو تيم گفت: «آن ها هم براي موفقيت در اين مسابقات تلاش و سرمايه گذاري کرده اند و به سه امتياز اين بازي نياز داشتند. اما به نظر من پرسپوليس سرتر از حريف بود و خيلي منطقي بازي کرد. پرسپوليس موقعيت هايي هم در اين بازي داشت. تيم برابر الوصل خيلي خوب در مواقع دفاع جمع شده و در مواقع حمله باز مي شدند. در مجموع به نظرم عملکرد پرسپوليس در اين بازي خوب بود.»


مدافع سابق پرسپوليس درباره سبک بازي و ترکيب پرسپوليس گفت: «به هر حال هر بازي شرايط خاص خودش را دارد و تاکتيک و نفرات خاص خودش را مي طلبد. کادرفني سراسر هفته با بازيکنان کار مي کند و شرايط بچه ها را بهتر مي شناسد و سعي مي کند بهترين ها را در ترکيب بازي بدهد. ممکن است اشتباهي هم در چيدمان رخ بدهد؛ اما تعويض را براي چنين مواقعي گذاشته اند که اگر بازيکني جواب نداد تعويضش مي کنند.»


محمد پنجعلي در ادامه با بيان اين که نبايد انتظارها را بالا برد گفت: «من از اين تيم نااميد نيستم اما معتقدم کارمان خيلي سخت است. اعتقاد دارم نبايد انتظار مردم را از تيم بالا برد چرا که روي تيم فشار مي آورد و وقتي توقعات بالا نيست بردن، لذت بيشتري دارد. تمام تيم هاي حاضر در ليگ قهرمانان تيم هاي حرفه اي هستند اما پرسپوليس پتانسيل اين را دارد که به مراحل بالاتر برسد.»


او درباره عملکرد پرسپوليس در سال 96 گفت: «تفاوت امتيازها در جدول شايستگي پرسپوليس را نشان مي دهد و اين موضوعي که همه به آن اعتراف کرده اند که بهترين تيم امسال ايران پرسپوليس بوده است.»

ارسال در: چهارشنبه 23 اسفند ساعت 12:38 (1396/12/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن