مديرروستا: پرسپوليس - استقلال در ليگ قهرمانان آسيا به هم مي‌خورند
شماره خبر : 144657
مهاجم سال‌هاي نه چندان دور تيم ملي پيش‌بيني کرد سرخابي‌هاي پايتخت در مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان آسيا با هم ديدار خواهند کرد.

علي‌ اصغر مديرروستا در مورد عملکرد نمايندگان کشورمان در آغاز دور برگشت مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا اظهار داشت: از لحاظ نتيجه‌گيري فقط پرسپوليس بود که با يک برد خوب صعودش را تا حد زيادي قطعي کرد. تراکتورسازي اما با نتيجه‌اي که مقابل الجزيره کسب کرد کمترين شانس را براي صعود از گروهش خواهد داشت. ذوب‌آهن هم نتيجه غير منتظره‌اي کسب کرد و کارش براي صعود به اما و اگر کشيده شد. استقلال نيز در روزي‌ که مي‌توانست با يک برد خوب شانس صعودش را تقريبا قطعي کند به نتيجه تساوي رضايت داد و حالا بايد به بازي‌هاي آينده دلخوش کند.

وي تصريح کرد: آرزوي من اين است که هر 4 نماينده کشورمان به دور بعد صعود کنند اما به نظرم پرسپوليس و استقلال از بهترين تيم‌هاي منطقه غرب آسيا هستند و هر دو اين شانس را دارند تا در جمع 8 تيم نهايي ليگ قهرمانان قرار بگيرند. شرايط جدول طوري است که احتمال رويارويي دو تيم در مرحله نيمه‌نهايي ليگ قهرمانان وجود دارد و آن وقت براي اولين بار مي‌توانيم يک دربي جذاب ايراني را در ليگ قهرمانان آسيا شاهد باشيم. پيش بيني من اين است که در سال آينده اين اتفاق براي فوتبال کشورمان رخ خواهد داد.

مهاجم پيشين تيم ملي با اشاره به وضعيت علي عليپور و گادوين منشا  تصريح کرد: عليپور با رفتن مهدي طارمي در اين فصل شکوفا شد و نشان داد با زحمت و تلاش مي‌شود پيشرفت کرد. عليپور آنقدر خوب ظاهر شده که حالا او را يک مهاجم درجه اول براي فوتبال‌مان بدانيم و با ادامه اين روند مي‌تواند تا سال‌هاي سال‌ در تيم ملي به عنوان بازيکن تاثيرگذار به ميدان برود. عليپور يک مهاجم کارگشا براي تيم برانکو بوده و تقريبا همه خواسته‌هاي او را برآورده کرده است. در مورد منشا هم بايد بگويم او با افت شديدي مواجه شده که دليل آن را در مسائل روحي و رواني و البته نوع زندگي او مي‌بينم. منشا در پيکان کيفيت بالاي خود را نشان داد و در پرسپوليس هم روند خوبي را در پيش گرفته بود اما مدتي است که با افت شديد مواجه شده و دليلي غير از عواملي که گفتم نمي‌تواند در اين مورد دخيل باشد.

مديرروستا در خصوص عملکرد مامه تيام خاطرنشان کرد: واقعا اين بازيکن براي استقلال نعمت بزرگي است. او در سطح اول فوتبال دنيا بازي کرده و تجربه بسيار با ارزشي با خود به استقلال آورده تا حدي که در بازي بازيکنان کناري خود هم تاثيرات مثبتي گذاشته است. شنيدم که  او با مصدوميت شديدي مواجه شده که اگر واقعيت داشته باشد بدترين خبر براي مربيان استقلال است. اميدوارم تيام در بازي‌هاي حساس آينده استقلال بتواند براي اين تيم به ميدان برود.

ارسال در: چهارشنبه 23 اسفند ساعت 16:17 (1396/12/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن