پيشنهاد فدراسيون ايران به کي‌روش لو رفت
شماره خبر : 144658
خبرگزاري رويترز به نقل از منبع نزديک به کارلوس کي‌روش از پيشنهاد فدراسيون فوتبال ايران به اين مربي پرتغالي براي تمديد قرارداد تا بعد از جام ملت‌هاي آسيا خبر داد.

به نقل از خبرگزاري رويترز، کارلوس کي‌روش با پيشنهاد تمديد قرارداد خود به عنوان سرمربي ايران بعد از جام جهاني 2018 روسيه مواجه شده است. اين خبر را يکي از منابع نزديک کي‌روش در اختيار رويترز قرار داد.

کارلوس کي‌روش که با ايران به جام جهاني برزيل و روسيه صعود کرد، طبق قرارداد جديد خود تا پايان جام ملت‌هاي آسيا 2019 امارات روي نيمکت تيم  ملي ايران خواهد بود.

سرمربي پيشين رئال مادريد و تيم ملي پرتغال که در مقاطعي دستيار آلکس فرگوسن در منچستريونايتد بود در آوريل 2011 هدايت ايران را بر عهده گرفت ولي خيلي‌ها انتظار داشتند بعد از جام جهاني (2014) از سمت خود کناره‌گيري کند.

اين منبع نزديک به کي‌روش در رابطه با موضوع تمديد قرارداد او به رويترز گفته است: فدراسيون فوتبال ايران پيشنهاد تمديد قرارداد کارلوس کي‌روش را به او داده است. طبق اين قرارداد او تا 2019 سرمربي ايران خواهد بود. کارلوس از اين پيشنهاد احساس غرور و افتخار مي‌کند چرا که اين اهميت کار او را در 7 سال حضور در ايران نشان مي‌دهد و باعث اعتماد به نفس در او براي آينده مي‌شود. کارلوس خواست و علاقه فوتبال ايران به خود را درک مي‌کند. او از اين پيشنهاد ابراز افتخار مي‌کند چرا که از کشوري با شور و شوق زياد به فوتبال آن را دريافت کرده است.

اين منبع در پاسخ به اين سوال که کارلوس کي‌روش پيشنهاد فدراسيون فوتبال ايران را قبول خواهد کرد يا خير؟ گفت: کارلوس با دقت اين پيشنهاد را بررسي خواهد کرد و بحث تکنيکي و شرايط امکانات و زيرساخت‌ها را ارزيابي مي‌کند تا در اين باره تصميم بگيرد.

ايران آخرين بار در سال 1976 قهرمان جام ملت‌هاي آسيا شد. اين مربي پرتغالي در جام ملت‌هاي 2015 هدايت ايران را بر عهده داشت اما تيم او با شکست در ضربات پنالتي برابر عراق حذف شد.

ايران در جام جهاني با تيم‌هاي مراکش، اسپانيا و پرتغال هم‌گروه است و ايران تلاش مي‌کند براي اولين بار به دور دوم صعود کند.

جام ملت‌هاي آسيا در سال 2019 براي اولين با حضور 24 تيم در امارات برگزار خواهد شد.

ارسال در: چهارشنبه 23 اسفند ساعت 16:10 (1396/12/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن