پست اينستاگرامي، بازيکن تراکتور را به دردسر انداخت
شماره خبر : 144808
شب گذشته سينا عشوري هافبک تراکتورسازي که چند صباحي است با وجود داشتن قرار داد با مسئولان باشگاه به مشکل خورده، در پست اينستاگرام جملات تندي را عليه مصطفي آجورلو و برخي ديگر از مديران اين باشگاه بر زبان آورد.

شب گذشته سينا عشوري هافبک تراکتورسازي که چند صباحي است با وجود داشتن قرار داد با مسئولان باشگاه به مشکل خورده، در پست اينستاگرام جملات تندي را عليه مصطفي آجورلو و برخي ديگر از مديران اين باشگاه بر زبان آورد. همين مساله با واکنش تراکتورسازان مواجه شده است.

کاظم محمودي،سرپرست تراکتورسازي در اين باره اظهار داشت: عشورى بازيکن تراکتورسازى است و سال آينده هم با باشگاه قرارداد دارد. بر همين اساس پرونده اين بازيکن به دليل رفتارهاى غير حرفه اى، توهين و بى احترامى علاوه بر کميته انضباطى باشگاه به کميته اخلاق نيز ارجاع خواهد شد.

وي ادامه داد:موضوع وضعيت سينا عشورى کاملا روشن است. سرمربى سابق تيم اقاى گل محمدى خواستار خروج نام ايشان از ليست شد من هم به خود اين بازيکن مسئله را اعلام کردم. عشورى بيش از 40 روز براى معرفى تيم جديدش فرصت داشت اما هر هفته شاهد يک مصاحبه و اظهار نظر تازه از طرف اين بازيکن بوديم. يک روز مى گفت پيشنهاد ديگرى ندارم و روز ديگر مى گفت صبر مى کنم تا به تيم برگردم. روزهاى اخر نقل و انتقالات هم مدعى شد فرصتى براى انتخاب تيم جديد ندارد. در نهايت باز هم باشگاه شرايطى را به ايشان پيشنهاد کرد که آن را نپذيرفت. با اين وجود نام عشورى در ليست داخلى و اسيايى تراکتور قرار دارد و خودش نخواست شرايط بازگشت را بپذيرد.

سرپرست تراکتورسازى همچنين گفت:تعصب و غيرت به فعاليت شبانه روزى در فضاى مجازى و مصاحبه هاى هر روزه نيست. بازيکنى که مى بيند کارايى لازم را نداشته، در ليست مازاد کادر فنى قرار گرفته حتى حاضر نيست مبلغ قرارداد 900 ميليون تومانى خودش را کاهش بدهد اما از غيرت و تعصب و عشق هوادار مى گويد. تعصب را بايد در ميدان عمل نشان داد نه با بى احترامى و اهانت به بزرگ ترها.

محمودى همچنين اظهار داشت:ما امسال در قبال عشورى در بسيارى از مقاطع صبورى کرديم. وقتى در اواسط فصل مجددا مجبور به انجام عمل جراحى شد با يک رفتار غيرحرفه اى اين موضوع را از رسانه ها پنهان و حتى تکذيب کرد که بايد در همان مقطع با اين دروغگويى ها برخورد مى شد.نکته جالب توجه اين است که عشورى ابتدا عليه سرمربى سابق باشگاه مصاحبه کرد و تا همين چند هفته پيش بارها از آجورلو تشکر کرد. حتى اعلام کرد مديرعامل باشگاه مقدمات بازگشت ايشان به تيم را فراهم کرده و از اينگونه ادعاها اما وقتى ديدند که اين خواسته ها نتيجه اى نداد، قدردانى و تشکر جاى خودش را به توهين و بى احترامى داد.

سرپرست تراکتورسازى در پايان گفت:گذشته از تمام موضوعات فوتبالى ناراحتى من از ترويج بى ادبى و بى حرمتى به بزرگ تر است هرچند اينگونه رفتارها به خود فرد برمى گردد و طبيعتا رفتارها و ادبيات هر شخص نشان دهنده شخصيت اوست.

ارسال در: يکشنبه 27 اسفند ساعت 13:35 (1396/12/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن