فاضلي: بعد از جام‌جهاني حرف‌هايم را در مورد تيم‌ملي مي‌زنم
شماره خبر : 144840
مربي پيشين تيم ملي فوتبال کشورمان تأکيد کرد که حرف‌هايش را در مورد تيم ملي بعد از جام جهاني 2018 خواهد زد.

 

هومن افاضلي در مورد بازي دوستانه تيم ملي برابر سيرالئون که انتقادهاي زيادي را بابت انتخاب اين تيم از سوي رسانه‌ها و کارشناسان در پي داشته است، گفت: در مورد تيم ملي و مسائلي که درون اين تيم وجود دارد حرف‌هاي زيادي دارم، ولي ترجيح مي‌دهم الان صحبت نکنم تا کار براي اعضاي تيم ملي و فدراسيون فوتبال سخت‌تر نشود. به‌هرحال خيلي‌ها حرف‌ها را مي‌بينند و مي‌شنوند، ولي اينکه ترتيب اثر داده شود يا خير مهم است.

وي در ادامه خاطرنشان کرد: اگر الان حرف بزنيم مي‌گويند که مي‌خواهيد به تيم ملي ضربه بزنيد. خيلي چيزها گفته شده و خيلي مسائل وجود دارد که مي‌توان در مورد آنها صحبت کرد. قبلاً هم حرف‌هايي زدم که برايم سخت گذشت و در فدراسيون هم بازتاب خوبي نداشت. الان هم آدم‌هاي بيشتري در مورد خيلي چيزها که قبلاً اولين بار من در موردش حرف زدم، صحبت مي‌کنند.

سرمربي تيم فوتبال نفت تهران همچنين اظهار داشت: اميدوارم تيم ملي در جام جهاني موفق شود، آن وقت بعضي حرف‌ها را راحت‌تر مي‌توان زد. البته الان زمان مناسبي نيست چون اگر تيم ملي نتيجه نگيرد آن وقت مي‌گويند شما باعث شديد که در جام جهاني نتيجه نگيريم.

افاضلي درباره شرايط تيم نفت تهران براي پنج بازي پاياني خاطر نشان کرد: ما بازي به بازي جلو مي‌رويم و از حالا تمرکزمان روي بازي با استقلال است تا بتوانيم نتيجه خوبي بگيريم. بازي با استقلال سخت است، ولي تلاش مي‌کنيم تا در اين بازي امتياز بگيريم.

ارسال در: دوشنبه 28 اسفند ساعت 14:58 (1396/12/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن