دو هدف کي‌روش از تمديد قرارداد با تيم ملي‌
شماره خبر : 144851
از آنجا که فاصله زيادي بين رقابت‌هاي جام جهاني‌ و جام ملت‌هاي امارات 2019 نيست، فدراسيون فوتبال قصد دارد کارلوس کي‌روش را حداقل تا پايان اين مسابقات حفظ کند.

از آنجا که فاصله زيادي بين رقابت‌هاي جام جهاني‌ و جام ملت‌هاي امارات 2019 نيست، فدراسيون فوتبال قصد دارد کارلوس کي‌روش را حداقل تا پايان اين مسابقات حفظ کند. خيلي‌ها تصور مي‌کنند با حضور اين مرد پرتغالي ايران شانس آن را دارد که بعد از 44 سال بار ديگر قهرمان آسيا شود.

 ايران آخرين بار در خاک خودمان موفق شد جام ملت‌ها را فتح کند. بي‌شک آن روز هيچ‌کس تصور نمي‌کرد ناکامي ايران در رقابت‌ها به بيش از 4 دهه بينجامد. در دوره قبلي جام ملت‌ها خيلي‌ها تصور مي‌کردند تيم ملي ايران به فينال برسد اما با ناداوري از رقابت‌ها حذف شد. حالا هم خيلي‌ها خوشبين هستند با کي‌روش بتوانيم در جام ملت‌هاي امارات موفق باشيم و بعد از 44 سال طلسم‌شکني کنيم و قهرمان شويم.

کارلوس هم براي ماندن بسيار علاقه‌مند است چون تصور مي‌کند قهرماني در امارات مي‌تواند او را براي هميشه در فوتبال ايران جاودانه کند. کي‌روش البته دليل ديگري هم براي تمديد قرارداد دارد. او شنيده برانکو علاقه زيادي دارد سرمربي تيم ملي شود و حتي شايعاتي از مذاکرات بعضي افراد با اين مربي براي نشستن روي نيمکت ايران صورت گرفته، به همين دليل حالا ميل بيشتري براي تمديد قرارداد دارد!

ارسال در: دوشنبه 28 اسفند ساعت 20:11 (1396/12/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن