کلانتري: نگاه‌مان به المپيک 2020 است
شماره خبر : 144865
دبير فدراسيون بوکس با اعلام اينکه رقابت هاي انتخابي تيم ملي بزرگسالان در 5 وزن اعلام شده فقط مختص به رده سني 19 تا 24 سال است تاکيد کرد: هدف فدراسيون از برگزاري اين رقابت ها ميدان دادن به جوانان و استفاده از حداکثر پتانسيل بوکس ايران در بازي هاي آسيايي جاکارتا و المپيک توکيو است.

عليرضا کلانتري با بيان اينکه رقابت هاي انتخابي تيم ملي بوکس بزرگسالان ايران در 5 وزن 56 ، 60 ، 64 ، 69 و 75 کيلوگرم طي روزهاي 11 تا 14  ارديبهشت و تنها با حضور جوانان رده سني 19تا 24 سال برگزار مي شود، اظهار کرد:هدف فدراسيون از برگزاري اين رقابت ها، ميدان دادن به جوانان و شناسايي استعدادهاي برتر بوکس ايران به منظور استفاده از تمامي پتانسيل بوکس در سراسر کشور براي حضور هرچه موفق تر در بازي هاي آسيايي 2018 جاکارتا و المپيک 2020 است.

دبير فدراسيون بوکس افزود:لازم است استان ها بر اساس سهميه تعداد ورزشکاران اعلام شده از سوي فدراسيون در اين رقابت ها حاضر شوند و اين مسابقات تنها مختص به رده سني 19 تا 24 سال است.همچنين استان ها اگر نمي توانند نفراتشان را بر اساس سهميه اعلام شده پر کنند نمي توانند از ساير استان ها ورزشکار براي حضور در اين رقابت ها به خدمت بگيرند.تمامي تيم ها تا ده روز مانده به مسابقات بايد ليست نفراتشان را طبق سهميه اعلام شده به فدراسيون اعلام کنند در غير اينصورت از حضورشان در اين مسابقات قطعا جلوگيري خواهد شد.

وي با بيان اينکه اين رقابت ها بصورت انفرادي برگزار مي شود گفت:افراد برتر در اين مسابقات به اردوي تيم ملي دعوت مي شوند تا در نهايت بهترين نفرات در قالب تيم ملي عازم بازي هاي آسيايي جاکارتا شوند.ضمن اينکه نگاه بلند ما حضور موفق در بازي هاي المپيک توکيو با استفاده از حداکثر پتانسيل بوکس ايران است.

کلانتري با تاکيد بر اينکه هدف فدراسيون برگزاري رقابت ها بر اساس استانداردهاي فدراسيون جهاني است، تصريح کرد: مربيان حاضر در اين مسابقات نيز بايد حداقل کارت درجه ? مربيگري داشته باشند.

ارسال در: سه شنبه 29 اسفند ساعت 14:59 (1396/12/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن