شوخي و دعاي کي‌روش در لحظه تحويل سال 97
شماره خبر : 144875
مراسم تحويل سال 1397 هجري شمسي در هتل محل اقامت اعضاي تيم ملي فوتبال ايران در تونس برگزار شد.

 

ملي‌پوشان فوتبال ايران همچون ساير ايرانيان در لحظه تحويل سال کنار سفره هفت سين نشستند تا بهترين‌ها را براي ايران و مردم ايران آرزو کنند. 

در اين مراسم پس از تحويل سال و مراسم‌هاي معمول، کارلوس کي‌روش و محمدرضا ساکت براي اعضاي کادر فني و بازيکنان صحبت کردند.

 سرمربي تيم ملي با اشاره به آغاز سال جديد شمسي گفت: آقايان! يک سال نوي ديگر و يک روز ديگر کنار هم هستيم و کم کم يک ذره پير مي‌شوم (با خنده). سالي دو بار جشن مي‌گيرم، يکي سال نوي ميلادي و يکي هم سال نوي ايراني. براي تک تک شما از طرف خودم و از طرف اعضاي کادر آرزوي فصل بهار بسيار خوبي را آرزو دارم. اميدوارم بهترين سال براي همه شما و مردم ايران باشد. بيش از هر چيز ديگري براي شما آرزوي صلح، آرامش و سلامتي دارم. اينها که باشد بقيه چيزها درست مي‌شود. 


کي‌روش افزود: براي شما، خانواده‌هاي عزيزتان، دوستان و آشنايان‌تان آرزوي بهترين سال را دارم. سال 97 سال بسيار مهمي به لحاظ فوتبالي براي همه ماست و اميدوارم بتوانيم موفقيت بسيار بزرگي را در اين سال تجربه کنيم. اميدوارم خداوند بزرگ هم مثل هميشه کنارمان باشد تا بتوانيم به اهداف‌مان برسيم.


 وي با اشاره به سال 1396 گفت: سال قبل، سال بسيار خوبي را پشت سرگذاشتيم و اميدوارم امسال هم سال بسيار خوبي براي همه شما در زندگي شخصي و زندگي حرفه‌ايتان باشد.


 پس از پايان صحبت‌هاي سرمربي تيم ملي، محمدرضا ساکت دبيرکل فدراسيون فوتبال هم ضمن تبريک سال نوي به همه ايرانيان به ويژه اعضاي کادر فني و بازيکنان تيم ملي گفت: بهترين تبريکات را به نمايندگي از فدراسيون فوتبال، هيات رييسه فدراسيون، رياست محترم فدراسيون فوتبال و همه خانواده بزرگ فوتبال به شما قهرمانان و چهره‌هاي برتر فوتبال ايران به خصوص کادر ارزشمند تيم ملي و آقاي کي‌روش و همکاران‌شان اعلام مي‌کنم و آرزو دارم سال 1397 سالي توام با سلامتي و موفقيت براي تک تک شما عزيزان باشد.


 وي با اشاره به جشن تحويل سال 1396 در قطر گفت: سال قبل در قطر چنين مراسمي را با تمرکز و حساسيت پشت سر گذاشتيم و دست در دست هم از همه مشکلات و کمبودها عبور کرديم و امروز کنار هفت سين مردم بزرگ ايران، دسته گل صعود به جام جهاني را شما قهرمانان با انديشه‌هاي آقاي کي‌روش به هشتاد و يک ميليون ايراني تقديم کرديد. ما به افتخار شما دست مي‌زنيم. 


پس از پايان صحبت‌هاي دبيرکل فدراسيون فوتبال، عيدي از طرف فدراسيون فوتبال و توسط محمدرضا ساکت و کارلوس کي‌روش به اعضاي تيم ملي هديه شد. سپس بازيکنان و کادر عکسي به يادگار گرفتند و تنها دقايقي پس از اين مراسم هتل محل اقامت خود را براي انجام تمرين ترک کردند.

ارسال در: سه شنبه 29 اسفند ساعت 23:53 (1396/12/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن