حمله تند مورينيو به منتقدان منچستريونايتد
شماره خبر : 144907
ژوزه مورينيو، سرمربي منچستريونايتد، معتقد است کساني که مغز دارند، مي توانند بفهمند که مشکلات اخير تيمش به دليل قرار داشتن در مرحله گذار است.

هرچند منچستريونايتد در 15 ديدار اخيرش در همه رقابت ها، 11 پيروزي به دست آورد اما نمايش هاي نه چندان جذاب اين تيم، انتقادات زيادي را به همراه داشت.

 

به ويژه اينکه اين تيم با شکست 2-1 مقابل سويا در ليگ اروپا، از رسيدن به مرحله يک چهارم نهايي چمپيونزليگ بازماند. اما مورينيو معتقد است افرادي که مغز داشته باشند، شرايط تيمش را درک مي کنند.

 

او به خبرنگاران گفت:" من ناراحتي ها را درک مي کنم. من ناراحتي ناشي از حذف از ليگ قهرمانان را درک مي کنم اما چيزهاي بيش از اين را درک نمي کنم.

 

 

 

در تاريخ فوتبال در سراسر دنيا، نه فقط انگليس، مقاطعي داريد که باشگاه هاي بزرگ دوران گذار را سپري مي کنند. مقاطعي هست که باشگاه هاي بزرگ پيروزي هاي پياپي و مداوم به دست مي آورند. اين مراحل در باشگاه ها هست.

 

و فکر مي کنم در حال حاضر در ليگ برتر، تنها يک تيم بالاتر از ماست، منچسترسيتي، که بهتر از ما در چند سال گذشته آماده شده و 18 باشگاه ديگر پشت سر ما هستند.

 

البته در آينده مي خواهيم که 19 باشگاه پشت سر ما باشند اما اين يک واقعيت است؛ واقعيتي براي افرادي که مغز دارند و هوش دارند و مي دانند که ورزش چيست. ما در مرحله گذار قرار داريم."

ارسال در: پنجشنبه 2 فروردين ساعت 19:27 (1397/1/2)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن