واکنش فتاحي به گلايه برانکو
شماره خبر : 144909
اظهارات سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در حاشيه تمرين امروز اين تيم واکنش رئيس کميته مسابقات سازمان ليگ را به دنبال داشت.

برانکو ايوانکوويچ در حاشيه تمرين امروز (پنجشنبه) تيم فوتبال پرسپوليس در گفت‌وگويي با خبرنگاران اين را که بازيکنان ملي‌پوش 24 ساعت قبل از بازي مقابل سايپا به اردوي سرخپوشان ملحق مي‌شوند، باورنکردني دانست.

سعيد فتاحي، رئيس کميته مسابقات سازمان ليگ در واکنش به اين اظهارات برانکو ايوانکوويچ گفت: همان‌طور که بارها اعلام کرديم مجبور شديم که در روز نهم فروردين براي تيم‌هاي پرسپوليس و استقلال بازي بگذاريم.

وي در ادامه يادآور شد: قبل از اين هم گفته بوديم به خاطر اينکه کنفدراسيون فوتبال آسيا در روز دوشنبه سيزدهم فرورردين براي تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس بازي گذاشته است، ناچاريم ديدارهاي آنها را در روز نهم فروردين برگزار کنيم تا آنها با استراحت کافي به مصاف حريفان آسيايي خود بروند.

رئيس کميته مسابقات سازمان ليگ ضمن يادآوري اينکه سازمان در فصل جاري در دو مقطع مسابقات ليگ را براي کمک به تيم‌هاي ايراني حاضر در ليگ قهرمانان آسيا تعطيل کرده است، اظهار داشت: شايد اگر مانند سنوات اخير ديدارهاي ليگ قهرمانان آسيا در غرب اين قاره روزهاي سه‌شنبه و چهارشنبه برگزار مي‌شد، امکان برگزاري ديدارهاي استقلال و پرسپوليس در روز دهم فروردين وجود داشت، اما در حال حاضر چنين امکاني را نداريم.

ارسال در: پنجشنبه 2 فروردين ساعت 22:37 (1397/1/2)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن