داور ليگ برتر تهديد به خودکشي کرد (اختصاصي )
شماره خبر : 145234
داور ليگ برتر تهديد به خودکشي کرد (اختصاصي )

 داور ليگ برتر تهديد به خودکشي کرد (اختصاصي )

 

عباس چناري داور اسبق ليگ برتري حال روز خوشي ندارد خودش بيمار است . همسر و پسرش بيمار است .دخترش دانشگاه آزاد ترم چهارم است . محله خزانه تهران در منزل استيجاري سکونت دارند . منبع در آمدي ندارد .کنار خيابان نرسيده به چهارراه سيروس دستفرشي مي کند براي چندرغاز که کفاف هزينه روزانه اش در نمي آيد . چهل ميليون بدهي بالا آورده .هنوز موفق نشده اقساط جهيزيه دختر ديگرش را که به خانه بخت رفته پرداخت کند . هر روز طلبکاران به محل دستفروشي او مي روند .

اتفاقي رد مي شدم . همديگر را شناختيم . وقتي درد دل کرد هر دو اشک ريختيم به ياد  روزهايي که با هم براي فوتبال خدمت مي کرديم  . از سه چهار نفر بيشتر دلگير بود از برنامه نود و عادل فردوسي پور که قول قراري گذاشتند و خبري نشد . از  رئيس فدراسيون ،تاج که با يک نهار ميخواست پرونده او را ببندد از چرب زباني فتح الله زاده که او را به استقلال برد و در آخر صد پنجاه تومن پرت کرد طرفش ، عباس مي گفت به آخر خط رسيدم به خودکشي فکر مي کنم يا به سکته کردن اما مرد نيستند آنهايي که دردم را مي دانستند اما کمکم نکردند . از داوري معروف  يا آن سرمربي ليگ برتري که ديگر جواب تلفنم را ندادند  .

مخاطبان گرامي سايت روزنامه نود عباس چناري با  خبر نگار روز نامه نود سفره دلش را باز نموده و بخاطر اهميت جان يک انسان فردي که لااقل چهل سال از عمرش را به پاي ورزش اين مملکت ريخته اين موضوع رسانه اي مي شود .شايسته است فدراسيون و اهالي فوتبال بر روي وضعيت ايشان تمرکز نمايند تا اين داور رنجيده خاطر لااقل قسمتي از مشکلاتش  برطرف شود که فردا ها خيلي دير است .

برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است .

 

تهيه و تنظيم : رسول جمالي 

ارسال در: يکشنبه 19 فروردين ساعت 12:31 (1397/1/19)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن