حل مشکل به بهانه حفظ امانت /تورج عاطف
شماره خبر : 145324
سايت روزنامه نود
پس زبان محرمي خود ديگرست
همدلي از همزباني بهترست
مولانا 
جام جهاني براي هر کشوري وفاق ملي را مي طلبد . رسيدن به اين همدلي و همراهي نياز به مديريت و تلاش دارد . برانکو ايوانکوويچ در مصاحبه شب گذشته خود در برنامه نود در مورد اختلافاتش با کي روش  بارها از جمله "  من واقعا نمي دانم مشکل کجاست ؟" استفاده کرد . عادل فردوسي پور به دنبال جلسه اي براي رويا روئي اين دومرد موفق و تاثير گذار فوتبال ايران بود . عادل اشاره اي به حضور شفر سرمربي تيم استقلال در اردوي تيم ملي وديدارش با کي روش داشت و علاقمند بود که همين کار را برانکو هم بکند ! اما مي دانيم براي حل يک مسئله مي توانيم راه کارهاي مختلفي را بررسي کرد .
 کارلوس کي روش در پيامي که چند روز پيش خطاب به مسئولين تيم الغرافه داد  از آنها خواست که از مهدي طارمي ( امانت فوتبال ايران ) بخوبي مراقبت کنند . در اخبار امروز هم خوانديم که کي روش در مورد دانيل ارزاني بازيکن استراليائي و ايراني  گفته است "ما پيگير تمام جزئيات بازيکنان تيم ملي هستيم. بازيکني که مد نظر شماست (ارزاني)، ما او را با جزئيات کامل در هر بازي دنبال مي‌کنيم. ما آناليز و مشاهده مستقيم داريم. ويدئو‌ها و همين طور همه بازي‌هاي بازيکنان ملي را تجزيه و تحليل مي‌کنيم. ارزاني هم بخشي از سيستم ماست"
مي گوئيم چه مشکلي  دارد که ملاقات بين کارلوس کي روش و برانکوايوانکوويچ  در راستاي اين  اهداف کارلوس کي روش صورت بگيرد ؟ آيا اشکالي دارد که کارلوس کي روش نگاهي به تمرينات تيم پرسپوليس بياندازد و امانت هاي تيم ملي و مرداني چون بيرانوند و حسيني و انصاري و اميري و... را که در اختيار برانکو هستند را بررسي کند و در حاشيه اين ديدار ملاقاتي هم بين دو اين دو مربي انجام گيرد ؟  برانکو ايوانکوويچ بارها در مصاحبه خود اعلام کرد که او و شفر و شايد بايد اذعان کنيم بيشتر  تيمهاي ايران آمادگي خود را براي کمک به تيم ملي اعلام کرده اند . به نظر نمي رسد که در ديدار سر مربي تيم ملي ايران از اردوي سرخ پوشان تهراني شان و منزلت او کم شود  که معتقديم اين حرکت به اقتدار و قدرت  مديريت او مي افزايد .
کي روش مدتها است با غيبتش در ديدارهاي ليگ  کشور تعجب همگان را بر انگيخته است و باز ديد اواز تمرينات تيمهائي که بيشترين بازيکن در تيم ملي را دارند  بي گمان مشکل گشا خواهد بود .
از ياد نبريم که اين دو مربي مي توانند در فضائي بي واسطه گفتگوهاي بهتري با هم داشته باشند  اميد داريم که پند مولانا که همدلي از هم زبان خوشتر است به کمک فوتبال ما آيد

ارسال در: چهارشنبه 22 فروردين ساعت 14:29 (1397/1/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن