قلعه‌نويي: عدالت در بازي ما مقابل فولاد خوزستان رعايت نشد/ مديران ما آينده‌نگر نيستند
شماره خبر : 145356
سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن اعتقاد دارد که در بازي اين تيم مقابل فولاد خوزستان عدالت رعايت نشده است.

امير قلعه‌نويي در پايان ديدار تيمش با فولاد در نشست خبري گفت: خوشحالم بار ديگر به اهواز آمده‌ام، شهري که از آن خاطره دارم و هميشه در ذهنم هست. تقريباً اولين دوره مربيگري‌ام را اينجا شروع کردم. فضاي بازي امروز تميز بود که جا دارد، تشکر کنم.

«در مورد نيمه اول به خاطر باد و شرايط جوي نمي‌توان صحبت کرد»، وي با بيان اين جمله افزود: از پورموسوي تشکر مي‌کنم که تيم خوبي ساخته است، اما عدالت در بازي امروز رعايت نشد. بازي که بايد با اختلاف دو گل تمام مي‌شد، با تساوي به پايان رسيد. پس از گلي که خورديم، به هدف اول‌مان يعني يک امتياز رسيديم، اما دو امتياز گذاشتيم و رفتيم. بازي بايد 3  بر يک يا 4 بر يک تمام مي‌شد. به بازيکنانم خدا قوت مي‌گويم. در نيمه دوم فکر کنم فولادي‌ها تنها يک بار از طريق کرنر به دروازه ما نزديک شدند. ناراحتم که دو امتياز را اينجا گذاشتيم و رفتيم.

سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در پاسخ به پرسشي مبني بر اينکه چرا فولاد خوزستان نتوانسته شرايط خوبي مانند گذاشته داشته باشد، خاطرنشان کرد: در مورد جايي که مسئوليت ندارم، صحبت نمي‌کنم. به‌عنوان مثال اگر در مورد استقلال سؤال مي‌کرديد، جواب نمي‌دادم، اما به صورت کلي به اين سؤال پاسخ مي‌دهم. شما منچستر بعد از فرگوسن را ببينيد. شما بايد بدانيد سياست‌ آدم‌هايي که مسئوليت دارند، چيست. در انگليس تيم آرسنال دنبال نتيجه نيست، دنبال رو کردن جوانان و فروش آنهاست. من در خوزستان تجربه دارم. شما به ياد نداريد، اما بازيکنان زيادي اينجا بودند. از حسن نظري گرفته تا ابراهيم قاسم‌پور و کريم بوستاني. اگر خوزستان برنامه‌ريزي خوب داشته باشد، احتياجي ندارد بازيکن بخرد، چون خيلي بازيکن با استعداد دارد.

قلعه‌نويي همچنين يادآور شد: زماني، همه ايران از خوزستان تغذيه مي‌کردند. حسن نظري دفاع راست تيم ملي بود، ابراهيم قاسم‌پور، محمد صادقي و ... هم بودند. اگر مديران سرمايه‌گذاري نکنند، بايد برنامه‌شان براي پنج سال آينده به نحوي باشد که هم به سود فوتبال خوزستان باشد و هم خودشان. فوتبال ايران اين‌طوري است و کلي بگويم مديراني نداريم که آينده‌نگر باشند. واقعاً دلم براي سپاهان مي‌سوزد، تيمي به آن خوبي که مي‌توانست قهرمان آسيا شود الان در جايگاه خوبي نيست. اين موضوع به نگرش مديران برمي‌گردد. اجازه دهيد اسم نياورم، اما مديراني بودند که خيلي خرج کردند، اما نتيجه نگرفتند.

وي در پايان عنوان کرد: بي‌برنامگي کل مملکت را اذيت مي‌کند. دعا کنيد خوزستان به شرايط قبلي‌اش بازگردد.

ارسال در: پنجشنبه 23 فروردين ساعت 19:18 (1397/1/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن