خوره تغييرات سرمربي ، پاشنه آشيل سپاهان (سعيد واعظ)
شماره خبر : 145411
اختصاصي سايت روزنامه نودچسب زخم، روي جراحت تغييرات سرمربيگري طلايي پوشان
تغييرات در سپاهان قطعي است ؟
" همين که فصل هفدهم به پايان برسد ، شاهد تغييرات بزرگي در تيم فوتبال سپاهان خواهيم بود " اين خبر در صفحه يکي از روزنامه هاي کثير الانتشار درج شد. حتي در خروجي يکي از سايتها اينگونه مطرح شده بود که از هيات مديره تا کادر فني و بازيکنان همگي دچار تحول مي شوند و سپاهان با تيمي بزرگ و قدرتمند روانه ليگ هيجدهم مي شود .
" گويي خمره رنگريزي است که في البداهه ، تيمي در حد قهرماني ببندند و در ليگ قهرمانان آسيا هم پر فروغ ظاهر شوند . پروسه مدعي بودن ، حداقل دو الي سه سال زمان نياز دارد تا تيم مورد نظر به هارموني لازم برسد . پسران برانکو طي سه سال توانستند، يک نايب قهرماني و دو مقام قهرماني را به ويترين افتخارات خود اضافه کنند . پس حداقل حرفي بزنيم درست و حسابي که خريدار داشته باشد .
خوره تغييرات سرمربي ، پاشنه آشيل سپاهان
بعداز قهرماني طلايي پوشان در ليگ چهاردهم با حسين فرکي ، آب خوش از گلوي سپاهاني ها پايين نرفت . مهمترين دليل آن " لجبازي و اختلاف سليقه هاي انچناني " سبب شد تا استيماچ کروات تبار با کلي يال و کوپال سر از تيم سپاهان در اورد . استيماچ ، اين نام دهان پر کن هم نتوانست خواسته هاي به حق هوادران زرد پوش را جامه عمل بپوشاند . عبدالله ويسي ، از تيم قهرمان ( استقلال خوزستان ) به نصف جهان آمد تا مدعي شدن دوباره طلايي پوشان را جشن بگيرد ، شاکله زرد جامگان را از ريشه خراب کرد . داستان غم انگيز طلايي دلان در ليگ برتر فوتبال با ورود مجدد زلاتکو کرانچار در اواخر ليگ 16 و مدتي هم در ليگ هفدهم کليد خورد ، اما ، کرانچار کروات تبار هم نتوانست از مدعي شدن دوباره سپاهان پرده برداري کند . اين شد که گفتيم " خوره تغييرات سرمربيگري تيم فوتبال سپاهان ، بلاي جان و پاشنه آشيل اين تيم شده است .
گوهر سرمربيگري سپاهان ...
ناکامي و تلخکامي هاي نتايج طلايي پوشان آنقدر غم آلود و رعب اور شد که حتي ، هوادران پرشمار اين تيم دست به دعا بردند که مبادا ! پر افتخارترين تيم فوتبال ايران سوار چارتر سقوط شود . چرا ؟ چون گوهر سرمربيگري سپاهان را به سنگ هر ناقابلي زدند ! اما ، در بزنگاهي ، گوهر شناس قابلي ( منصور ابراهيم زاده )دعوت مديران باشگاه سپاهان را اجابت کرد تا آب رفته به جوي را برگرداند .
ترميم زخمهاي عميق
منصور ابراهيم زاده ، بازيکن سابق و مردي از جنس تيم سپاهان با بضاعت موجود آمد تا نقصها و ناکامي ها را جبران مافات کند . با ورود به محل تمرينات طلايي پوشان در مجموعه هاي صفائيه و باغ فردوس مشاهده کرديم زخمهاي عميقي آنچنان در تارپود تيم سپاهان نفوذ کرده که با پانسمان  سطحي و بخيه هاي عميق هم ترميم نمي شود ، آنوقت شما قضاوت کنيد نقش سرمربي جديد و ديگر کادر فني که هيچ نقشي در انتخاب بازيکنان نداشتند چيست ؟ وقتي بازيکن ميليارد توماني که باا نتخاب مربيان گذشته  پا به توپ مي شود از نظر آي کيو و سطح هوشياري در اجراء تمرينات سردرگم و مات و مبهوت مي شود چه بايد کرد ؟ بعضي زخمها درمان مي شوند اما بقيه بايد بمانند تا بتواني به راهت ادامه دهي و در فرصت مناسب رفع و رجوع کنيد .
چسب زخم، روي جراحت تغييرات سرمربيگري طلايي پوشان
پر افتخارترين تيم فوتبال ايران در دو الي سه سال گذشته نتيجه " خوره تغييرات سرمربيگري سپاهان را " به وضوح لمس کرد .بياييم از منصور ابراهيم زاده به عنوان عاشق سپاهان و نه کاسب با دانش عالي و " اکتيو " حمايت کنيم تا در پروسه دو الي سه ساله در آينده سپاهان را به جايگاه اصلي خود با بازيکنان قابل برساند ، که بغير از اين بقيه مربيان با کاسبکاري هر چه تمامتر فقط و فقط به فکر جيبهاي گشادشان هستند و هيچ دلسوزي براي سپاهان انجام نخواهند داد . چسب زخم ، را روي جراحت تغييرات سرمربيگري طلايي وشان بزنيم و در برابر باخت " نه " در مواجه با فاجعه اي به نام تغيير سرمربگيري مبارزه کنيم تا سپاهان تراز اول را مشاهده کنيم .

ارسال در: يکشنبه 26 فروردين ساعت 00:04 (1397/1/26)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن