نيوکاسل 2-1 آرسنال// شکست غيرمنتظره آرسنال در زمين نيوکاسل
شماره خبر : 145426
آرسنال در ديداري که ابتدا پيش افتاده بود، در نهايت شکست خورد و شانس نزديک شدن به چلسي را از دست داد.

 

آرسنال تيم ششم جدول که اين روزها تمرکزش به ليگ اروپا و دو بازي نيمه نهايي برابر اتلتيکو دوخته شده، به زمين نيوکاسل آمده بود؛ تيمي که با قرار گرفتن در رده دهم، دغدغه سقوط نداشت اما آرسنال براي حفظ فاصله 3 امتيازي با چلسي رده پنجمي، نياز به پيروزي در اين بازي داشت.

 

 

 

 

توپچي ها بازي را بهتر آغاز کردند و پس از يکي دو خطر نصفه و نيمه، دقيقه 14 به گل رسيدند.

شکودران مصطفي از قوس وسط زمين، با يک پاس عمقي عالي، اوباميانگ را درون محوطه جريمه نيوکاسل صاحب توپ کرد. ستاره گابني هم با يک پاس عرضي براي لاکازت، او را در موقعيت گلزني قرار داد تا ضربه اين بازيکن به تور دروازه بنشيند و آرسنال 0-1 پيش بيفتد.

 

 

 

 

دقيقه 26 روي سانتر چمبرز در دهانه دروازه نيوکاسل موقعيت خوبي براي گلزني فراهم شد اما تيزهوشي مدافع نيوکاسل اجازه نداد تا گل دوم براي توپچي ها به ثمر برسد.

 

دقيقه 29 نيوکاسل به گل تساوي دست يافت.

 

 

 

 

يدلين در منطقه راست محوطه جريمه آرسنال  صاحب توپ شد. پاس عرضي او را آيوزه پرز با يک تک ضربه تماشايي و در حالي که از سوي مدافع آرسنال تحت فشار بود، وارد دروازه کرد تا همه چيز به تساوي بکشد.

 

در نهايت نيمه اول با تساوي 1-1 خاتمه يافت. جالب اينکه در اين نيمه، توپچي ها 71 درصد مالکيت توپ را در اختيار داشتند.

 

 

 

 

نيمه دوم متعادل آغاز شد و توپ بيشتر در ميانه هاي ميدان بود.

 

به تدريج اين آرسنال بود که بر بازي مسلط شد ولي نمي توانست خطر آنچناني روي دروازه نيوکاسل ايجاد کند. بازي به دقيقه 68 رسيده بود که ميزبان  به دومين گل خود رسيد.

يک دفع اشتباه از مونرئال باعث شد توپ به سليماني برسد. ضربه سر او به پرز در بيرون محوطه رسيد و اوهم ريچي را با يک پاس کوتاه صاحب توپ کرد. ريچي هم در مصاف تک به تک با چک برنده بود و دومين گل نيوکاسل را به ثمر رساند.

 

 

 

 

آرسنال پس از پذيرش گل دوم تلاش زيادي کرد تا به گل مساوي برسد ولي دفاع منسجم تيم ميزبان اجازه نداد تا توپچي ها به هدف خود برسند و در نهايت نيوکاسل اين بازي را 2-1 به سود خود خاتمه داد. آرسنال حالا خطر تقديم جايگاه ششم به برنلي در هفته هاي آتي را هم حس مي کند.

ارسال در: يکشنبه 26 فروردين ساعت 19:04 (1397/1/26)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن