تساوي بي حاصل ميلان و ناپولي در سن سيرو
شماره خبر : 145431
در ديداري که موقعيت هاي جدي زيادي نداشت، ميلان و ناپولي به تساوي بدون گل رضايت دادند تا يوونتوس برنده واقعي اين بازي باشد.

ميلان که با 52 امتياز در رده ششم قرار داشت، در سن سيرو ميزبان ناپولي رده دومي بود که براي نزديک تر شدن به يوونتوس، نياز مبرم به پيروزي داشت.

ميزبان هم کورسوي اميدي براي کسب سهميه ليگ قهرمانان داشت و پر از انگيزه به نظر مي رسيد.

 

ميلان بازي را بهتر آغاز کرد و با سانترهاي از جناحين و نيز پاس هاي عمقي سوسو، سعي در به گل رسيدن توسط کالينيچ داشت.

ناپولي پس از تحمل فشارهاي اوليه، دقيقه 16 اولين خطر جدي بازي را خلق کرد. حرکت از کايخون شروع شد. پاس اين بازيکن به اينسينيه رسيد و او هم با پشت پا مرتنس را روانه دروازه ميلان کرد. ضربه کات دار او مي رفت وارد دروازه شود ولي دوناروما با جاگيري مناسب خود توپ را مهار کرد.

 

دقيقه 32 سانتر چالهان اوغلو روي دروازه ناپولي با اشنباه رينا در مهار توپ همراه شد و موسکايکو در دهانه دروازه خالي بهترين بخت براي گلزني را به دست آورد اما پرچم کمک داور به نشانه آفسايد بالا رفت و گل ميلان مردود شد.

 

در نهايت نيمه اول تقريبا متعادل اين بازي با تساوي بدون گل به اتمام رسيد.

 

 

 

 

نيمه دوم بدون هيچ تغييري در دو تيم شروع شد و از همان ابتدا ناپولي نشان داد که براي رسيدن به گل، بي تاب تر از ميزبان است.

بازي به جلو مي رفت و لحظه به لحظه محاصره ناپولي تنگ تر مي شد ولي با وجود اينکه آبي ها مالک توپ و ميدان بودند؛ ولي در پيدا کردن روزنه ها ناکام بودند و موقعيتي جدي را از اين تيم نمي ديديم.

 

دقيقه 81 بهترين بخت براي گلزني ناپولي فراهم شد. زيلنسکي با پاسي عالي اينسينيه را درون محوطه جريمه صاحب توپ کرد و او با پاي چپ و غيرتخصصي خود ضربه اي محکم به توپ زد که دوناروما با جايگيري خوب خود توپ را برگشت داد.

کمي بعد ميلان روي يک ضربه کرنر و با ضربه سر سيلوا مي توانست به گل برسد ولي توپ با اختلاف اندکي راهي اوت شد.

 

دقيقه 91 بازي، جدي ترين موقعيت بازي را ميليچ در مصاف تک به تک با دوناروما از دست داد. گلر جوان ميلان به طرز معجزه آسايي با کف دست توپ را راهي کرنر کرد.

 

در نهايت اين بازي با تساوي بدون گل خاتمه يافت تا يوونتوس با پيروزي احتمالي بر سامپدوريا، فاصله با ناپولي را به 6 افزايش دهد.

ارسال در: يکشنبه 26 فروردين ساعت 19:42 (1397/1/26)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن