حرف‌هاي مديرجديد تراکتور درباره بحران، ساغلام و آينده
شماره خبر : 145517
سرپرست جديد باشگاه تراکتورسازي از هواداران خواست کمک کنند تا آرامش به تيم حاکم شود و شرايط خوبي براي آينده باشگاه رقم بخورد.

هيات مديره باشگاه تراکتورسازي شب گذشته با برکناري مصطفي آجورلو از مديريت اين باشگاه عباس الياسي عضو هيات مديره را به عنوان سرپرست جديد باشگاه برگزيد.


الياسي بعد از انتخابش به عنوان سرپرست در گفت و گو با "ورزش سه" صحبت هايي را درباره آينده اين باشگاه انجام داد که ماحصل آن را در ادامه مي‌خوانيد:

 

  • آرامش را به تيم برگردانيم


واقعيت اين است که از شرايط باشگاه بزرگ تراکتورسازي همه باخبر هستند. ما در باشگاه پرهواداري مثل تراکتور کار مي‌کنيم. مردم آذربايجان شايسته بهترين‌ها براي تيم‌شان هستند و ما در تلاش هستيم تا شرايط تيم را بهبود ببخشيم. متأسفانه در سال هاي اخير شرايط اين تيم خوب نبوده و تراکتورسازي از مشکلات زيادي رنج برده است. همه بايد در اين شرايط کمک کنيم و دست به دست هم بدهيم تا بار ديگر آرامش به اين تيم بازگردد.

 

  • آذربايجان اسطوره هاي زيادي داشته است


فوتبال آذربايجان اسطوره هاي زيادي داشته است. بازيکناني مثل کريم باقري، برادران خطيبي، برادران دين‌محمدي، علي دايي، شيخ‌لاري، باغ‌آبادي .... نفراتي هستند که از آذربايجان رشد کردند و ما بايد شرايط را به سمتي ببريم که اوضاع تيم بهبود يابد و نتايج خوبي حاصل شود.

 

  • دوري از حواشي و تزريق آرامش


عوامل زيادي در ناکامي‌هاي تراکتورسازي دخيل هستند. اين تيم در روزگاري هواداران زيادي را به ورزشگاه مي‌کشاند ، اما به دليل نتايج اخير سکوها خالي شده است. متاسفانه حاشيه‌هاي زيادي نيز پيرامون تيم وجود دارد. با توجه به سابقه‌اي که تراکتورسازي دارد، اين شرايط خوب نيست. ما بايد از حواشي دوري کنيم و با آرامش به سمت موفقيت برويم. از هواداران مي‌خواهم کمک کنند و ياري رسانند. ما هرگز دوست نداريم بين هواداران و باشگاه فاصله بيفتد و اين شرايط مي‌تواند تراکتور را به روزهاي خوب برگرداند. تراکتورسازي بيمار شده که بايد آن را با کمک يکديگر درمان کنيم.

 

  • با ساغلام جلسه مي‌گذارم


ما دنبال تغييرات گسترده و ناگهاني نيستيم. بايد کميته فني باشگاه تشکيل شود و ارزيابي دقيقي روي وضعيت بازيکنان صورت بگيرد. در جو احساسي نمي‌شود تصميم‌گيري کرد. من امروز با ساغلام صحبت کوتاهي داشتم و در اولين فرصت جلسه‌اي با او برگزار مي‌کنم تا صحبت‌هاي فني اش را بشنوم.

 

  • ساغلام ماندگار است؟


صراحتا بايد بگويم روزي که مديرعامل وقت ساغلام را به هيات مديره معرفي کرد، من پرس و جوهايي انجام دادم و همه گفتند که ساغلام مربي کاربلدي است. ما بايد همه چيز را با هم ببينيم. بايد پاي صحبت‌هاي ساغلام بنشينيم و خواسته هاي او با خروجي کارش را مقايسه کنيم. ساغلام مربي باکارنامه‌اي است و فعلا کارش را انجام مي‌دهد. در پايان فصل بايد بنشينيم و نقطه نظراتش را بشنويم. او خودش هم گفته تکليفش را پايان فصل روشن مي‌کند. من هم علاقه‌ام به ساغلام را گفتم امابحث ماندن يا رفتنش دوجانبه است و نمي‌شود از حالا حرفي بر زبان آورد. فعلا بايد با آرامش براي موفقيت در دو بازي پاياني فصل تلاش کنيم.

 

  • از لطف دوستان متشکرم اما...


از همه دوستاني که نسبت به من لطف داشتند، تشکر مي‌کنم اما تعريف و تمجيد به تراکتور کمکي نمي‌کند. از هواداران مي‌خواهم کمک کنند تا با حمايت اين سرمايه‌ها بتوانيم تراکتورسازي را از شرايط موجود خارج کنيم.


@navaddaily

ارسال در: چهارشنبه 29 فروردين ساعت 14:47 (1397/1/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن