شاگردان فکري يک امتياز تا ليگ برتر
شماره خبر : 145523
در حالي که هنوز دو هفته به پايان رقابت‌هاي ليگ دسته اول زمان باقي است، نفت مسجد سليمان براي صعود به ليگ برتر تنها يک امتياز نياز دارد.

نتايج در هفته سي و دوم ليگ دسته اول به گونه‌اي رقم خورد که نفت مسجد سليمان عليرغم توقف خانگي مقابل نساجي، به يک قدمي ليگ برتر رسيد. فکري و شاگردانش براي رسيدن به ليگ برتر تنها يک امتياز از دو بازي پيش رو مي‌خواهند. اين به شرطي است که رقباي آنها در پايين جدول هر دو بازي خود را با پيروزي پشت سر بگذارند.

شکست خانگي فجر سپاسي مقابل مس کرمان تنها به سود تيم خونه به خونه نشد. بلکه اين شکست باعث شد تا فاصله امتيازي نفت مسجد سليمان با تيم سوم جدول (فجر سپاسي) به 4 امتياز برسد. مسجد سليماني ها 64 امتيازي هستند و تيم هاي سوم و چهارم جدول جدول که فجر سپاسي و نساجي باشند 58 امتيازي هستند.

هر کدام از اين دو تيم در بهترين حالت مي توانند با پيروزي در 2 بازي باقي مانده 6 امتياز گرفته و امتياز شان با امتياز فعلي نفت مساوي شود. نفتي ها کافي است تا يک امتياز از 6 امتياز پيش رو بگيرند تا اين تيم ها عملا امکان رسيدن به امتياز آن تيم را از دست داده و نفت مسجد سليمان عملا ليگ برتري شود.

نفت مسجد سليمان با انجام 32 بازي، 18 پيروزي، 10 مساوي، 4 شکست، 44 گل زده و 22 گل خورده موفق به کسب 64 امتياز شده تا به اين ترتيب در صدر جدول مسابقات قرار بگيرد.


@navaddaily

ارسال در: چهارشنبه 29 فروردين ساعت 15:25 (1397/1/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن