کاروان ايران با لباس‌هاي توليد داخل در بازي‌هاي آسيايي حاضر مي‌شود
شماره خبر : 145531
رييس کميته ملي المپيک در گردهمايي مشترک روساي فدراسيون‌هاي ورزشي اعتماد و شفاف سازي با فدراسيون‌هاي ورزشي را مورد تاکيد قرار داد.

به نقل از پايگاه خبري وزارت ورزش و جوانان دکتر صالحي اميري در گردهمايي مشترک با روساي فدراسيون‌ها که عصر امروز در وزارت ورزش وجوانان برگزار شد بااشاره به تعامل بين اين کميته و وزارت ورزش وجوانان دغدغه اصلي مسوولان ورزش را حمايت از فدراسيون‌ها براي حضور قدرتمندانه دربازي‌هاي اسيايي جاکارتا عنوان کرد.

صالحي اميري با اشاره به تخصيص 80 درصد از اعتبارات فدراسيون‌هاي ورزشي در سال 96 اظهار داشت: امسال از نظر تخصيص بودجه، فدراسيون‌ها شرايط بهتري خواهند داشت. بطوريکه از مجموعه دولت، اعتبار 30 ميليارد تومان به فدراسيون‌ها تزريق مي‌شود بنابراين در سال 97 با عنايت به عملکرد ?? بعلاوه 10 درصد تورم و همچنين هزينه اعزام، 50 درصد نسبت به سال گذشته افزايش بودجه خواهيم داشت.

صالحي اميري گفت:: انچه اهميت دارد کميته ملي المپيک در راستاي تخصيص بودجه به فدراسيونها، اعتماد سازي و شفاف سازي با فدراسيون‌ها را مد نظر قرار داده و هيچ نکته پنهاني نداريم و اعتقاد داريم با تحقق اعتماد سازي وشفاف سازي به آنچه هدفمان است دست پيدا خواهيم کرد.

وي گفت:: کاروان ورزشي ايران در راستاي تحقق وشعار سال منويات مقام معظم رهبري با لباس توليد داخل در بازي‌هاي اسيايي جاکارتا حضور پيدا مي‌کند و سفر اين کاروان از طريق خطوط داخلي انجام خواهد شد.

رييس کميته ملي المپيک در پايان سال همراه با عزت و سربلندي براي ايران اسلامي آروز کرد.


@navaddaily

ارسال در: چهارشنبه 29 فروردين ساعت 21:28 (1397/1/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن