تساوي خارج از خانه ميلان مقابل تورينو
شماره خبر : 145539
ميلان در ديداري خارج از خانه مقابل تورينو به تساوي 1-1 رضايت داد.

در اين ديدار شاگردان گنارو گتوزو در دقيقه 9 از حريف پيش افتادند اما در نيمه دوم گل تساوي را دريافت کردند و به يک امتياز از اين ديدار رضايت دادند.

تيم ميزبان بازي را بهتر آغاز کرد و در دقيقه 5 صاحب يک ضربه پنالتي شد. خطاي فرانک کسيه روي آنسالدي در محوطه جريمه ميلان باعث شد تا داور نقطه پنالتي را نشان بدهد. بلوتي پشت توپ قرار گرفت اما علي رغم اينکه دوناروما جهت ضربه را اشتباه تشخيص داد، توپ را به تير زد.

در ادامه بازيکنان ميلان بازي را در دست گرفتند و در دقيقه 9 به گل رسيدند. بوناونتورا که روي پاس لوکاس بيليا صاحب توپ شده بود، با يک ضربه تماشايي دروازه را باز کرد.

در ادامه بازي از سوي هر دو تيم هجومي دنبال شد و موقعيت هاي براي گلزني داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند. به اين ترتيب نيمه اول با همان يک گل به پايان رسيد.

نيمه دوم را دو تيم متعادل آغاز کردند و در دقايق ابتدايي موقعيت خاصي روي دروازه ها ايجاد نشد. در دقيقه 63 روي اشتباه زاپاتا، تورينو صاحب موقعيت شد اما ضربه آنسالدي راهي به چهارچوب دروازه ميلان پيدا نکرد.

اما تلاش تيم ميزبان براي رسيدن به گل سرانجام در دقيقه 70 نتيجه داد. روي يک ضربه کرنر بود که ارسال آدام ليائيچ روي تير اول به دي سيلوستري رسيد و او هم با يک ضربه سر قدرتمندانه، کار را تمام کرد.

در ادامه هر دو تيم تلاش زيادي براي زدن گل برتري انجام دادند و هر يک موقعيت هاي خطرناکي هم داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند. در سومين دقيقه وقت هاي اضافه، دي سيلوستري با دريافت کارت زرد دوم از بازي اخراج شد تا تورينو 10 نفره شود اما اين اتفاق تغييري در نتيجه ايجاد نکرد و بازي با تساوي 1-1 به پايان رسيد.

ارسال در: پنجشنبه 30 فروردين ساعت 01:49 (1397/1/30)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن