آقاي ميلياردر مالک تراکتورسازي مي‌شود؟ +عکس
شماره خبر : 145550
تغييراتي که در راس کادر مديريتي باشگاه تراکتورسازي رخ داد، بار ديگر حضور ميلياردر بزرگ تبريز به عنوان سرمايه گذار اين تيم را داغ کرده است.
مصطفي آجرلو مدت ها در هيئت مديره باشگاه تراکتورسازي حضور داشت و در خرداد سال 95 به عنوان مديرعامل جايگزين سعيد عباسي شد که از سمت خود استعفا کرد، اما حضور او به 2 سال نکشيد و اين چهره شب گذشته پس از آخرين ديدار آسيايي شاگردان ساغلام در آسيا که با شکست 3 بر 1 در خانه همراه شد و همينطور ادامه وضعيت نابسامان اين تيم در رقابت هاي ليگ برتر، از سِمت خود کنار رفت تا فضا براي حضور چهره هاي ديگر فراهم شود.

پس از اعترضات فراواني که هواداران تراکتورسازي به حضور چهره هاي نظارمي در راس مديريت اين باشگاه داشتند، در نهايت عباس الياسي با کنار گذاشته شدن آجرلو که هجمه هاي زيادي عليه او به خصوص در ماه هاي اخير وجود داشت، به عنوان سرپرست موقت باشگاه معرفي شد.


در همين مدت کوتاه نام چهره هاي مختلفي براي حضور در راس کادر مديريتي باشگاه تراکتورسازي مطرح شده که در ميان آنها نام محمدرضا زنوزي سرمايه گذار باشکاه تراکتورسازي و ماشين سازي بيشتر از همه جلب نظر مي کند.

اين چهره که در فصل جاري ليگ پس از مشکلات مالي ماشين سازي به کمک اين تيم آمد، بارها از علاقه خود براي خريد سهام باشگاه تراکتورسازي سخن گفته و با توجه به سرمايه عظيمي که در اختيار دارد، مي تواند پرطرفدارترين باشگاه تبريز را از مشکلات مالي بي نياز کند.

البته اين اولين مرتبه اي نيست که نام زنوزي که مالک و سهامدار چندين شرکت توليدي، صنعتي، خدماتي و ورزشي است، براي حضور در تراکتورسازي مطرح مي شود و در زمان مديريت عباسي نيز نام او براي خريد سهام باشگاه مطرح شده بود.

حالا بايد ببينيم اين چهره که در تبريز نيز از اقبال خوبي در ميان کارشناسان فوتبالي و البته هواداران برخودار است و از سرمايه کافي براي سر و سامان دادن به تراکتورسازي برخوردار است، در نهايت مي تواند به خواسته قلبي خود که حضور در راس مديريتي پرطرفدارترين تيم تبريزي است برسد يا اتفاقات ديگري در اين باشگاه رخ مي دهد.


@navaddaily

ارسال در: پنجشنبه 30 فروردين ساعت 16:16 (1397/1/30)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن