من آچار فرانسه استقلالم!
شماره خبر : 145564
من هميشه سعي کردم نيازهاي کادر فني را برآورده کنم به نوعي آچار فرانسه تيم هستم و هر جا کادر فني صلاح بداند به ميدان مي‌روم مهم اين است که تيم موفق شود.

 اميدنورافکن مدافع استقلال يکي از بازيکناني است که در تمام پست‌هايي که کادر فني اين تيم نياز دارد به ميدان مي‌رود نورافکن معتقد است استقلال مي‌تواند در آسيا به مراحل پاياني هم راه پيدا کند با مدافع آبي‌ها در خصوص برد مقابل الهلال بازي برابر ذوب آهن و همچنين فينال جام حذفي هم‌کلام شديم

* برد خوبي را مقابل الهلال عربستان به دست آورديد

بازي سختي مقابل اين تيم داشتيم بازيکنان از جان مايه گذاشتند تا سه امتياز را کسب کنيم ما دوست داشتيم در اين گروه صدرنشين شويم تا در مرحله بعدي کار راحت‌تري را در پيش داشته باشيم هنوز ما حسرت بازي رفت خود مقابل العين را در امارات مي خوريم داور واقعا حق ما را خورد و گرنه آن بازي را بايد پيروز مي‌شديم

* فکر مي‌کرديد در گروه مرگ صدرنشين شويد؟

شفر به ما از روز اول گفته بود که بايد در اين گروه صدرنشين شويد ما هم خيلي تلاش کرديم که به اين مهم دست پيدا کنيم بازي کردن مقابل الهلال که خودش چند دوره قهرمان آسيا شده سخت بود الريان هم واقعا تيم قدري بود گروه استقلال گروه مرگ بود ولي براي ما به گروه خوشبختي تبديل شد

* در حالي مقابل الهلال پيروز شديد که چند بازيکن را در اختيار نداشتيد؟

مجيد حسيني مصدوم بود روزبه و اميد هم محروم شده بودند اما بچه‌ها واقعا عالي ظاهر شدند و توانستيم الهلال را حذف کنيم که ايراني‌ها از آن خاطره خوبي ندارند. اميدوارم در مراحل بالاتر همين طور با قدرت ظاهر شويم

* در مرحله بعدي با ذوب آهن مصاف داريد

بازي سختي است ذوب آهن تيم بسيار خوبي است که در نيم فصل دوم متحول شد اما ما هم استقلال هستيم. اميرخان از استقلال شناخت خوبي دارد اما شفر هم بعد از چند ماه حضور در ايران فوتبال را کامل مي‌شناسد. خوشبختانه بازي برگشت ما در تهران برگزار مي‌شود و همين باعث مي‌شود بتوانيم به دور بعد صعود کنيم.

* اميد نورافکن اين روزها در تمام پست‌هايي که کادر فني نياز دارد به ميدان مي‌رود

من هميشه سعي کردم نيازهاي کادر فني را برآورده کنم به نوعي آچار فرانسه تيم هستم و هر جا کادر فني صلاح بداند به ميدان مي‌روم مهم اين است که تيم موفق شود.

* روز يکشنبه در ديداري حساس به مصاف پيکان خواهيد رفت

بازي سختي است پيکان به دنبال سهميه گرفتن است و ما هم مي‌خواهيم عنوان نائب قهرماني را کسب کنيم. فکر مي‌کنم بازي قشنگي از آب دربيايد ما مي‌خواهيم اين روند خوب‌مان را همچنان ادامه دهيم و در ليگ هم به جايگاه خوبي دست پيدا کنيم.

* قبول داريد ارديبهشت‌ماه سخت را در پيش داريد؟

ما در اين ماه هم بايد در ليگ به ميدان برويم و هم فينال جام حذفي را در پيش داريم و هم اينکه بايد در ليگ قهرمانان آسيا به ميدان برويم مشابه همين بازي‌هاي سخت را در اسفندماه داشتيم اما توانستيم توکل به خدا همه اين بازي‌هاي سخت را پشت سر بگذاريم. قطعا دوباره اين اتفاقات خوب تکرار خواهد شد.

* در جام حذفي هم بايد به مصاف خونه به خونه برويد

خونه به خونه تيم خوبي است شما نگاه کنيد آنها روز گذشته هم موفق شدند با سه گل به پيروزي برسند و در آستانه صعود به ليگ برتر هستند و قطعا مقابل ما هم با تمام به ميدان خواهند آمد اما ما مستحق کسب يک جام هستيم و به همين دليل براي اينکه هوادارانمان هم خوشحال شوند اين عنوان را کسب خواهيم کرد.

* اين روزها در تيم ملي هم عملکرد خوبي داريد

خدا را شکر کارلوس کي‌روش از من رضايت دارد و جزو نفراتي هستم که به تيم ملي دعوت مي‌شود بايد تلاش کنم تا شروع جام جهاني همين روند را ادامه دهم تا بتوانم جزو نفرات نهايي ليست کي‌روش باشم.

ارسال در: جمعه 31 فروردين ساعت 01:24 (1397/1/31)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن